Lokalne vlasti u Hrvatskoj imaju 750 milijuna kuna oročene štednje!

Naslovnica Forum Komentari članaka Lokalne vlasti u Hrvatskoj imaju 750 milijuna kuna oročene štednje!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znači mi plaćamo poreze lokalnoj zajednici da bi oni stavili novce na štednju.

Pa njima očito novci ne trebaju.

Neka se u tim zajednicama smanje prirezi i porezi.


Znači mi plaćamo poreze lokalnoj zajednici da bi oni stavili novce na štednju.

Pa njima očito novci ne trebaju.

Neka se u tim zajednicama smanje prirezi i porezi.


u isto vrijeme oni sigurno imaju i kreditne obveze, kod istih banaka, samo su kamate nešto veće, ne bi me čudilo

Za ovo bi netko trebao odgovarati! Prekobrojni i nesposobni žive od otetoga ne mareći za ono što im je osnovna funkcija! [emo_bijesan]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

nisu krive lokalne vlasti jer sve radu prema zakonu o proračunu, ovo je garant krivo intepretirano

Ignore: KressoM, delux

Pa to je sasvim normalno. Orocene su zbog kamata. Pa kakva bi to lokalna zajednica bila bez apsolutno ikakve ustedjevine??

Tek takve bi trebalo kriminalno goniti..

Ovdje se sve zna a sad se tobože zbog nekakve tajne ne smije otkriti velik nesrazmjer u ostvarivanju prihoda JLS. Sve općine i gradovi uz obalu mora vrlo su bogati zbog položajne rente. Njih izmjene Zakona o porezu na dohodak nisu niti okrznule. S druge strane ogromna većina općina i gradova u unutrašnjosti jedva krpa kraj s krajem, zbog izmjene spomenutog zakona prisiljeni su dizati prirez, komunalnu naknadu, ostale lokalne poreze kako bi mogli servisirati anuitete kredita i planirane investicije. Vladajući su svjesni tog problema ali ne poduzimaju odgovarajuće akcije. Valjda treba dobiti sljedeće izbore…

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Lokalni paraziti stede u bankama umjesto sa ulazu novce u javne projekte ili vrate novce ljudima. Zato jer ne znaju koja je misija lokalne vlasti. Misija nije uhljebljivanje nego rad za ljude koji tamo zive, a ne stednja i parazitiranje na tudjim novcima.

New Report

Close