LLRB (Lola Ribar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LLRB (Lola Ribar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


G-dine delboy možete li nam potanko opisati o kakvom se atraktivnom proizvodnom programu radi.

sve piše na

Home


pa stoga sami možete vidjeti g-dine klodovik.
radi se o asortimanu flastera, pribora za prvu pomoć za vozila i jahte, vati, vatiranim štapićima za uši, kompresama, zavojima za operacije, zavojima s VAZELINOM za neke od vas, pelenama za bebe, ulošcima za žene, vatiranim jastučićima za bebe i trudnice, novi asortiman flastera, itd..itd..uglavnom, predivan dizajn ambalaže, ali što nam to vrijedi kad firma odlazi s transparentnog tržišta i moći će se trgovati samo na zahtjev izdavatelja ili člana burze, iliti brokerčića. nema tu obveze periodičnih izvješća osim godišnjeg, no asortiman je obećavajuć. no, mislim da će 99% preostalih dioničara prihvatiti ponudu za otkupom dionica jer nitko ne voli biti dioničar firme gdje glavni drži preko 95% dionica.

...povijest se ponavlja...

Ima li još netko živ na ovoj dionici? Dobiva li periodički zahtjev za kupnju dionica od neke karlovačke tvrtke? Pozdrav.


Ima li još netko živ na ovoj dionici? Dobiva li periodički zahtjev za kupnju dionica od neke karlovačke tvrtke? Pozdrav.

Ja sam dobio neki dan ponudu po 200 kn i prihvatio, teško da ću dobiti bolju ponudu, ionako je već od davno nema na burzi…

"Dite materi a balun Hajduku"

Može privatna poruka sa kontaktima te firme koja želi otkupiti dionice.

odjednom dobit za 2011 godinu 4,5 mln kn.
A kada su radili preuzimanje tri godine su uzastopno radili gubitke.

Ako nekoga jos zanima..

“26.10.2015
Poštovani,

u skladu s člankom 468. a u vezi s člankom 473. Upute SKDD d.d. (dalje: SKDD) i Rješenjem br. Tt-15/28645-2 koje je 21. listopada 2015. g. donio Trgovački sud u Zagrebu, a koje je provedeno u Sudskom registru, obavještavamo vas da će SKDD 27. listopada 2015. godine provesti korporativnu akciju prijenosa dionica manjinskih dioničara društva LOLA RIBAR d.d., Zagreb, OIB 96809077214 te preknjižiti dionice s računa manjinskih dioničara na račun glavnog dioničara RAJIV SAXENA, Republika Indija, Colabi, Mumbai 400005, OIB 23830130340.

U skladu s Odlukom Glavne skupštine društva LOLA RIBAR d.d. koja je održana 1. rujna 2015. g. SKDD će 29. listopada 2015. g. provesti isplatu otpremnine u iznosu 198,455671233 HRK po dionici.”

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:1398101765854201::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:HV961Y,10,3926

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ajde da i to završimo…

New Report

Close