LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da su znali bili bi prodali po 10..nemaju oni pojma ko ni mi ostali..

Dlkv i ddjh su bili pred stečajem.

I na 33 kn su neki “veliki” mislili da je pametno prodati..


  • Prva:4,06 EUR
    30,60 HRK

  • Najviša:4,38 EUR
    33,00 HRK

  • Najniža:4,06 EUR
    30,60 HRK

  • Prosječna:4,2519 EUR
    32,0363 HRK

  • Broj transakcija:14
  • Količina:3.395,00
  • Promet:14.435,36 EUR
    108.763,20 HRK

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/tko-su-ceski-industrijalci-koji-zele-preuzeti-luku-rijeka-i-zasto-se-uprava-i-radnici-ostro-protive-20230512

”Prema neslužbenim informacijama, država se ne želi povući iz Luke Rijeka. Malo je vjerojatno da će i mirovinci prihvatiti ponudu s obzirom na činjenicu da Česi nisu ponudili nikakvu premiju na tržišnu cijenu dionice. “

Imam nešto ovih dionica i ne mislim ih prodavati. U članku piše kako se Uprava žestoko opire prodaji, a u Mišljenju Uprave su se ipak izjasnili da je ponuđena cijena primjerena i odražava fer vrijednost za dionicu.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/LKRI/COI-LKRI-9af9c286c10b7afe1015b5fd9997d3ee.pdf

 

 

Uprava su drzavni uhljebi koji zive na racun politike i naravno da se odupiru dolasku novog vlasnika .

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pa ako su napisali da zasad, koliko je njima poznato, nema objektivne šanse da Luka Rijeka poveća i jače oplodi svoje kapacitete i poslovanje i da je ponuđena cijena za dionicu poštena i realna, ne vidim što je u tome snažno opiranje prodaji.

Više mi liči na sugeriranje – prodajte im.

Usto, oni sami nemaju dionice pa ne možemo vidjeti da li bi oni prodali ili ne bi. To možemo samo pretpostaviti.

Mi koji imamo stotinjak dionica nam je to malo novaca. Ovi koji imaju milion dionica njima je puno.A nažalost oni odlučuju To što smo ih mi kupovali na burzi i do 850 kn po dionici a oni bog zna kako, nitko nas ne pita.

može dobiti 8,40 ali zašto kad se može prodati preko iljadu komada po 8,20, 8,20 nekako bolje zvuči. Ludilo 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Još veće ludilo će biti na7,20.

Ma pada jer pada sve. Pada i kiša. Sutra kad bude sunce će rasti. Trebamo pitati Vakulu za  savjet.

nek ide… ovo mi je zanemariva pozicija ali mi je dijonica na radaru zbog potencijala.. ovo je neki kokošar koji želi da se proda po 8,40… tu istiskivanja neće biti tako da jedva čekam da ova iznuda prođe i da se krene trgovat kako spada.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ma nebitno, prodavat ćemo iduće godine kad bude bliže 20€

New Report

Close