LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam zašto su je makli od firmi streteške važnosti. Ovo se ne bi smjelo prodati.

 

Nego nisam baš pri ruci sa vremenom.

72 mil EUR za koji dio? Za sve ili 51% ili samo ono šta im je ostalo do 51%?

O tome ovisi da li vrednuju Luka Rijeka po 5, 7.5 ili 10 EUR. U svakom slučaju mislim da se ovo ne bi smjelo prodati. Pogotovo za ove cifre od imaginarnih firmi. Nema šanse da neki Rusi ne stoje iza.

Piše po zakonu. Znači tromjesečni ponderirani prosjek. S to je mislim i manje od 7,85 eura.

A 72 milijuna eura bi bilo po nominali tj 40 kuna.

Meni kao i kolegi @Seeker je neozbiljno da se luka Rijeka proda nekoj firmi koja se prije par mjeseci osnovala u Švicarskoj sa 100tis franaka temeljnog kapitala.

Za ovakvu stratešku vaznost moze kupac ne moze biti koji ima samo novce.

Ma ta ponuda je ‘fejk’ jer ne znam kako sakupiti 51% ako ne proda i OT Logistics i mirovinci odnosno država. Država sigurno neće prodavati nekom no-name talibanu iz Uzbekistana.

Ponuda po nominali?

Plasirana po odvjetniku iz Velike gorice bez potpisa na dokumentu dotavljenom burzi?

A na Švica dokumentu neki lik iz Taškenta koji se posvađao s Linkedinom jer ga je blokirao?? 😀

https://www.linkedin.com/in/norbert-sailer-khuepach-420180234/?trk=public_profile_samename-profile&originalSubdomain=de

Ovo je plasirnao ili da se nekome poremete planovi ili da se formalno provede radi kasnije dokapitalizaciji i/ili mešetarenja dionicama.

Nadaj se nadaj. Bojim se da će sve to glatko proći a na htv će objaviti to za mjesec dana.

Ponderirani prosjek, ako ide samo ponder cijene u zadnja 3 mjeseca, ( dobro su odabrali datum , jer se od 1. do 13.01 trgovalo preko 10€), je  8,78 €.

 

Ako se u ponder računa i količina po po određenoj cijeni, onda onaj blok po 7,85 ima težinu.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Evo neki kupuju iznad iznosa ponude?!🙄🙄🙄

Još ako naprave spajanje dionica, pošto je na onom forumu spomenuto da bi mogao biti isti kupac koji je kupio ddjh.

lojtra, 14.03.2023. u 11:23

Evo neki kupuju iznad iznosa ponude?!🙄🙄🙄

Sun Tzu (Umijeće ratovanja): “Kupi skupo da bi prodao jeftino kako bi zbunio neprijatelja” 😀

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Meni se čini da bi tu moglo biti natjecanje između više zainteresiranih strana…mogla bi LKRI postati zlatna koka.

I tako se Norbert odlučio da bi mogao osnovati firmu za 100 k CHF, pa da kupi tamo neku luku u HR za tričavih 7x mil EUR, samo se pitam – otkud pare?

Firma osnovana u CH – izvod iz registra trg. društava: https://ow.chregister.ch/cr-portal/auszug/auszug.xhtml?uid=CHE-473.894.956&amt=OW&loeschung=

Naravno, jedini vlasnik 100 dionica po 1.000 CHF je sam Norbert. Pa ak je jedini, šta će mu suvlasnici?!

E, da, i Norbert piše da mu je lokacija u Uzbekistanu. A on Nijemac. A firma osnovana u CH. Zgodno.

I pitajboga zašto su ga Nijemci cenzurirali. Da nije zbog ŠČ?!

Ovo, ne da smrdi, nego – zaudara…

možda je šaran

New Report

Close