LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupio bi ja ovo ali se bojim scenarija dlkv.


 

tko čita izvješća zna da dkv ima book  kn, a lkri 30.

 

dokap je najavljen po 35, nek bude i 30, za nas male sve do 35 kn je dobra cijena

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Daj link te najave. I datum.

Ovo je bio lijep pad cjene za dokup , nadam se da neće biti posljednji ove godine a iduće vrlo teško da bude ovakvih prilika

2015 je dokapano po 40 kn

 

poljaci su prije par mjeseci prodali po 35 kn. po daj što das cijeni jer su oni u banani

 

dokap tesko da će ispod35. ako bude i po 30 čuna, mi mali tu ne mozem sudjelovati, nama je 33-34 puna šaka brade

 

lkri samo treba voziti na nuli i ubirati divku od jadranskih vrata koja rastu strelovito – filipinci rade jako dobro

 

 

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 27.05.2021. u 14:54

2015 je dokapano po 40 kn

 

poljaci su prije par mjeseci prodali po 35 kn. po daj što das cijeni jer su oni u banani

 

dokap tesko da će ispod35. ako bude i po 30 čuna, mi mali tu ne mozem sudjelovati, nama je 33-34 puna šaka brade

 

lkri samo treba voziti na nuli i ubirati divku od jadranskih vrata koja rastu strelovito – filipinci rade jako dobro

 

 


 

zašto bi uopće radili dokap kad para imaju dovoljno?? njihov problem su većinski vlasnici kojima ne cvjetaju ruže pa se žele riješiti dionica da dođu do para..a kad je frka, daje se ispod cijene

zato će prije na 20 nego na 40 kn, nema tu velike mudrosti

zašto bi uopće radili dokap kad para imaju dovoljno??

 

npr zato što samo terminal škrljevo košta iznad 300 milja

 

infrastruktura je strašno skupa, ali bome traje 30-40 godina

 

poljaci su čist promašaj, i osim toga su neznalice – ako hoce prodati – mogu po 30 kn prodati cijeli blok van burze ako imaju imalo pameti. ovo kokošarenje  po nekoliko deseaka tisuca kn – sto je to za jedan fond koji ima miljune eura

 

ne razumijem što hoće postići, ali dobro je da oni više ne odlučuju. mirovinci i drzava su instalirali svoju upravu i maknuli poljake od upravljanja

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

zjava o prijenosu tih dionica između OTL-a i Rubicon Partners Ventures potpisana je 30. rujna, navodi se u objavi, bez preciziranja o kakvoj je točno transakciji bila riječ i kolika je njena vrijednost. Vijest o toj transakciji prenijeli su proteklih dana i pojedini poljski portali, a na jednom od njih navedeno je da je taj ugovor realiziran po cijeni dionice Luke Rijeka od 35 kuna.

 

što nisu prodali sve, tko će ga znati. polski ne umem

 

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/poljski-otl-prodao-17-51-posto-dionica-luke-rijeka-20210402

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 27.05.2021. u 16:41

zjava o prijenosu tih dionica između OTL-a i Rubicon Partners Ventures potpisana je 30. rujna, navodi se u objavi, bez preciziranja o kakvoj je točno transakciji bila riječ i kolika je njena vrijednost. Vijest o toj transakciji prenijeli su proteklih dana i pojedini poljski portali, a na jednom od njih navedeno je da je taj ugovor realiziran po cijeni dionice Luke Rijeka od 35 kuna.

 

što nisu prodali sve, tko će ga znati. polski ne umem

 

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/poljski-otl-prodao-17-51-posto-dionica-luke-rijeka-20210402


 

Sad sam pogledao podatke u top 10, OT logistics početkom godine imao je 3.687.759 dionica. Veći dio je prenio na Rubicon partners, a dio zadržao. Još uvijek su obje firme upisane u top10, s time da je OT logistics svoj udio smanjio za oko 8.500 dionica i to su valjda te dionice koje svako malo netko istrese po kupnji.

OT logistics ima još 1.317.285 dionica i ako nastave prodavati preko burze tko zna dokle će cijena pasti….

Ignore: KressoM, delux

avax10, 28.05.2021. u 07:55

 





investimir, 27.05.2021. u 16:41



 

zjava o prijenosu tih dionica između OTL-a i Rubicon Partners Ventures potpisana je 30. rujna, navodi se u objavi, bez preciziranja o kakvoj je točno transakciji bila riječ i kolika je njena vrijednost. Vijest o toj transakciji prenijeli su proteklih dana i pojedini poljski portali, a na jednom od njih navedeno je da je taj ugovor realiziran po cijeni dionice Luke Rijeka od 35 kuna.

 

što nisu prodali sve, tko će ga znati. polski ne umem

 

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/poljski-otl-prodao-17-51-posto-dionica-luke-rijeka-20210402


 

 



 

Sad sam pogledao podatke u top 10, OT logistics početkom godine imao je 3.687.759 dionica. Veći dio je prenio na Rubicon partners, a dio zadržao. Još uvijek su obje firme upisane u top10, s time da je OT logistics svoj udio smanjio za oko 8.500 dionica i to su valjda te dionice koje svako malo netko istrese po kupnji.

OT logistics ima još 1.317.285 dionica i ako nastave prodavati preko burze tko zna dokle će cijena pasti….

Što veći pad to deblji portfelj i veći profit , svaki pad je i veća prilika ,samo je treba iskoristiti na najprofitabilniji način

Jel moze tko napisati koliko je dug Luke rijeka d.d na danasnji dan.nisam na ovom topicu .

nije to bas jednostavno – jer u dug ulazi koncesija, a to je period od 20 godina

nisam siguran kako to obračunavaju, pročitao sam revizora, ali to pas s maslom ne bi pojeo što tamo piše

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 28.05.2021. u 20:43

nije to bas jednostavno – jer u dug ulazi koncesija, a to je period od 20 godina

nisam siguran kako to obračunavaju, pročitao sam revizora, ali to pas s maslom ne bi pojeo što tamo piše


 

Znaci ako sam skuzio dobro Luka rijeka,d.d je samo uzela koncesiju na luku 20 godina tj .nije njezino vlasnistvo?

New Report

Close