LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja isto dajem punu podršku kolegi @speculatoru da nastavi pisati što god ga je volja pa i ovdje isto tako. Puno ljudi ne vidi smisao ni u @migrinom konstantnom ponavljanju na temi oporavka burze, gradjevinara itd. pa mu opet nitko tako bezobrazno ne govori da prestane. A da je LKRI solidna štraca kako kažemo mi u Rijeci, bome je, tu se nećemo lagati.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

meni je čudno da tolike plahte ispisa čovjek za ništa, ja sam s ovime trgovao između 110-140 i onda prodao kada sam vidio da nove dizalice ne rade ništa, stigao Devčić, koji je svoju privatnu firmu upropastio, Milanović došao na čelo Vlade i države, ma što se tu ima više tražiti i čekati, a to što kolega (malo mi je čudno da je izabrao baš speculator za nick) nije sa svojih 400 komada podvio rep, je njegov osobni promašaj,
novo stanja, novo vrijeme,
Zoka je otišao, neće ni Devčić još dugo, gradi se, dizalice će valjda proraditi, Kinezi uvijek vrebaju, Poljaci pojačavaju udio, Alibabe njuškaju po Zadru (znaju oni i za Rijeku) i ja ulazim, nemam više što pisati, jer imam već nekoliko puta više dionica nego što je on prodao, samo mi je zao što nisam pokupio onoga što je u petak “unovčavao” 1200 kom, možda se vrati

crobiz16

…pa ne vidim ja da se nešto ponavljam,obično prenesem tekst iz novina i prokomentiram lošu situaciju…sada,tekstovi su dijelom isti a dijelom je i razlika…danas piše da je Zgb obala projekt pred propašću,a surtra također da je pred propašću,ali se nadovezuje da cesta D 403 debelo kasni,a prekosutra sve to plus da 15 godina nije ni trasa pruge zacrtana i td…dakle,može izgledati ponavljanje,ali je uvijek nešto činjenično novo,bitno i mnogim zainteresiranima nepoznato…

…a moj komentar prenesenog teksta može izgledati kao copy paste,ali nemam lijepih riječi,niti ih mogu naći za nešto što je loše…tako da tu i mogu uvažiti mišljenja da se ponavljam,i da to ponekog frustrira…opet,nemam apsolutno ništa da netko hvali luku i sve projekte na ovom forumu,pa koliko god bilo naširoko i dugačko,ako bi stigao,sa zadovoljstvom bi pročitao napisano,i nikad se ne bih naljutio na dotičnog čovjeka…svakom na volju,pa i ako je u zabludi da je argumentirano…o tome se radi…

…mada,ja nemam što više tu pisati,pošto sam sjašio,a i radi se o agoniji…sada mi pada na pamet,da je netko možda debelo unutra,i da se možda još nada,a ja pišem neke crne stvari…ako je tako,to mi je jako žao,i mogu se ispričati najiskrenije nekom tko je u takvoj situaciji,i ispričavam se…osjetljive su to stvari…svi smo osjetljivi na novac,netko manje netko više…ali nekom kome ni u džep ni iz džepa,nema se smisla ispričati,mada mogu i to,nije problem,ali nema smisla,pošto ne mora ni čitati šta tko piše…

crobiz16

…”A da je LKRI solidna štraca kako kažemo mi u Rijeci, bome je, TU SE NEĆEMO LAGATI.”…

…upravo tako…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/xNz1sHVSb0Td3OgbvlbhoA==.pdf

LUKA RIJEKA d.d. – Capesize brodovi sa rudačom za Mađarsku i Srbiju ponovno u luci Rijeka

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/XP4JnOHdyxZoylH31lkEag==.pdf

Nestrpljivo očekujem Izvješće o poslovanju Luke Rijeka. Ova dionica kao da je zaboravljena. Samo povremeno se nešto trguje, ali cijena već duže vrijeme stoji na mjestu. Slabo ima vijesti o aktivnostima na planu investicija, kao i drugih relevantnih vijesti koje bi bile značajne za ulagatelje.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2016-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Neto dobit 5,7 milijuna kuna. 2007 imali 4 milijuna kuna dobiti. Ne vidim zasto nebi cijena isla na 1500!

Lp

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Dobar rezultat.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ova firma godinama ulaže brdo love u infrastrukturu i kapacitete, a rezultati su komedija, kao da su stali u vremenu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


ova firma godinama ulaže brdo love u infrastrukturu i kapacitete, a rezultati su komedija, kao da su stali u vremenu

Potpisujem. Mora da iza toga stoji lopovluk i nesposobnost i političke igre, ne vidim što bi još moglo biti.


http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2016-4Q-NotREV-K-HR.pdf
Neto dobit 5,7 milijuna kuna. 2007 imali 4 milijuna kuna dobiti. Ne vidim zasto nebi cijena isla na 1500!
Lp

U potpunosti se slažem! 🙂

La vita e bella!

New Report

Close