LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Preuzimanje u tijeku…
Meni se prije čini da je u tijeku trošenje novaca poreznih obveznika na održavanje cijene bunar bez dna.

P.S. Čestitke Raiffeisenbank mirovincu što ne sudjeluje (ili barem za sada ne sudjeluje) u top 10 Luke Rijeka. Preporuka! 🙂

Ha AZ sa 15% daje razloga za znatiželju sta se iza brda valja…..pa šta ste zaboravili koliki je luka potencijal (dubina zaljeva, kraći put, na red dolazi nizinska pruga, kinezi, njemci….itd)

Možda budemo baš mi sretnici pa dočekamo nešto od ovoga….kad volimo kupovati budućnost :))

Manjinski udjeli države 2017. idu na prodaju…(Dnevnik HRT1)

Baš luku spomenuli ili općenito?

…općenito,kratka vijest na pokretnoj traci u dnu ekrana za vrijeme dnevnika…

Upravo čitam Novi List,sindikati kritiziraju V.Devčića,upravlja lukom a dvije tvrtke koje je privatno imao završile u gubitcima,luka je o.g. u minusu 7,5 mil. kn,pad prometa 26%,Škrljevo velika i nepotrebna investicija,nerentabilnost zbog lošeg stanja tehničkih sredstava,kao o ukupna infrastruktura,nedostatak osnovne zaštitne opreme,…drvlje i kamenje…I pitanje:”Što se dogodilo s ostatkom novca prikupljenim od dokapa,s obzirom da je vrijednost ugovora o gradnji Škrljeva oko 220 mil kn,tj. s PDV-om 273 mil kn???”

Ocjenjuje se neprimjerenom šutnja resor ministra,do kojeg je nemoguće doći,čak ni na koji način ne odgovara.Nada je da će odgovoriti novi ministar državne imovine…A radnici žele imati aktivnu ulogu u nastavku privatizacije.

Eto,to bi bilo to…A ja bi samo dodao:”Bože,hoćemo li stići živi?”

…čitam Novi List i…piše da ministar Butković danas će se sastati s ostalim suvlasnicima luke i da se do Nove godine mijenja uprava,zbog pada prometa…Inače,Devčiću mandat ističe polovinom 2017….

Napokon,da je još malo potrajalo ne bi bilo dobro…

…početi će 2017. i izgradnja ceste D-403 (spoj luke sa predgrađem Rijeke) i trasiranje nizinske pruge…rako piše z NL,jučer je bio ministar u Rijeci…

Ide to polako naprijed,rezultati moraju jednom,nekad,doći…treba samo biti strpljiv,ovo je dionica za ultra maratonce…


…čitam Novi List i…piše da ministar Butković danas će se sastati s ostalim suvlasnicima luke i da se do Nove godine mijenja uprava,zbog pada prometa…Inače,Devčiću mandat ističe polovinom 2017….

Napokon,da je još malo potrajalo ne bi bilo dobro…


jadna država, firma i dioničari u kojoj partijski(Milanovićev) potrčko sprčka milione kuna, nema pojma o poslu, kao što ga nije imao niti u vlastitoj tvrtki, samo mu još otpremninu isplatite i to je to

Jučer u dnevniku 2 sastali se ministri u Rijeci i razgovori o PGŽ ( imaju puno projekata) Oleg Butković kaže za Riječki aerodrom i Luka Rijeka da nisu zadovoljni sa radom i da se vode razgovori ( nije bio precizan u kojem smjeru) meni je ostao dojam da priča o strateškim razgovorima. Znači samo moj dojam

već neko vrijeme netko skuplja veće količine na oko 45 kn, ali u SKDD se još ništa ne vidi. Ima li netko ideju tko to kupuje?

Ignore: KressoM, delux

kinezi ???

New Report

Close