LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Npr.

1000 x 10 kn = 10.000 kn – vrijednost trenutna
dokap novih 1000 * 5 kn = 5.000 kn
Ukupno: 2.000 (dionica) * 5,00 kn (cijena na burzi) = 10.000,00 kn

Luka Rijeka na 40,00 vrijedi 539.219.000,00 kn dok su prihodi ukupni 150.000.000,00 kn, a BV 0,9.

prvi nalet – 45,00 kn



Tu se iste priče još od 2012g,od tad bar ja pratim.Sad su opet Kinezi na redu,samo se rotiraju sa pričama o Filipincima,Englezima i strahovitom potencijalu još od Austro Ugarske. 🙂

Tu ste potpuno u pravu.
Na burzi sam kao aktivni investitor od 2005. Dakle ušao sam u drugu dekadu s investicijakim iskustvom.
Još od onda se o LKRI govori kao o dionici s iznimnim potencijalom važnim za cijelu Hr, a i šire.
Nešto slično se događalo i sa DDJH.
Tamo od kada znam za sebe se čekaju kuvajčani i uvijek dionice bud zašto (jednako na 30 kao i na 300!) raspordaju radnici i branitelji.

Sada imamo situaciju da nam je Predsjednica iz Rijeke, Premijer nam dolazi iz svijet biznisaa; otvara se suradnja na liniji Baltik-Jadran; Poljaci su ušli u vlasničku strukturu i kinesko izaslanstvo je danas u Zagrebu. Tu su!
Uz to, kako su rekli na telki: "Sada ili nikada."
Hrvatska nema više vremena čekati.

Ili se ide u "otključavanje vrijednosti" (ha-ha) ili će Rijeka kao luka propasti.

[/quote]

Neće propasti ali vrijeme ne čeka nikoga!Konkurencija napreduje puno brže od naše Luke,morate mi oprostiti ali ja vam ne vjerujem našim političarima apsolutno baš ništa,do sad je bilo previše bla,bla,bla dok konkretnih rezultata skoro pa ništa…iskreno ni ovi trenutni mi se ne čini ni mrvu bolji od prethodnih.Ali nadam se da će ipak biti nešto…ja sam sam rođen blizu Rijeke i zaista bi želio vidjeti nekakav napredak,samo sumnjam nažalost.

"Only dead fish swim with the stream"

Poplava jeftinih dionica na marketu, ovo je jedna od njih…

MOĆNO KINESKO IZASLANSTVO U LIJEPOJ NAŠOJ ‘Želimo investirati u Hrvatsku, najviše nas zanima nizinska pruga do Mađarske i Luka Rijeka’
http://www.jutarnji.hr/kinesko-izaslanstvo-u-ministarstvu-prometa–zelimo-ulagati-u-hrvatsku–najvise-nas-zanima-nizinska-pruga-do-madarske-i-luka-rijeka-/1527567/

Jos jedan placeni clanak, kako im ne dosadi vise?

2007 broj uvrstenih 3.011.830 kom nom.100 kn
2015 broj uvrstenih 13.480.475 kom . nom 40 kn

pametnom dosta.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Luku Rijeka izoliraju Mađari i Slovenci, jedini su spas Kinezi

http://www.vecernji.hr/hrvatska/luku-rijeka-izoliraju-madari-i-slovenci-jedini-su-spas-kinezi-1064184

GOSPODARSKI UDARAC: Slovenci i Mađari guraju Hrvatsku u izolaciju

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

..mene ovdje samo interesira da li se netko iskrcava ili se netko krca..

Kinezi: Luka Rijeka na Jadranu ima veći potencijal od Kopra i Bara

http://www.vecernji.hr/hrvatska/kinezi-luka-rijeka-na-jadranu-ima-veci-potencijal-od-kopra-i-bara-1068037

tu se i nešto trži ovih dana a ni jednog komentara ?

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close