LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde da i to vidimo. Kineska roba za Europu da ide preko Rijeke! Bar dio.
Wow!

Doduše Kinezi su kupili i luku Pirej pokraj Atene.

Vaš link …

La vita e bella!


Ha-ha!
Cijena na burzi ispod cijene dokapitalizacije.

Jesi li očekivao nešto drugo pri ovim “fascinantnim” brojkama do 3Q2015?

P.S. Tolika je “navala” brodova na kontejnerskom terminalu da sam noćas tako lijepo spavao, a čini se da ću i noćas još bolje. Prazno. Ili je to zato što je Valentinovo? 😛

Stvarno je zanimljivo da se na forumu uglavnom prenose sve negativne vijesti ali se na neku pozitivu gotovo nitko ne osvrće.
To mi daje naslutiti da je pesimizam toliko velik da je on već ukalkuliran u postojeće cijene dionica što znači da je dobro vrijeme za stvaranje dioničkog portfelja dionica.

Evo, npr Luka Rijeka.

Nama treba neki stranac reći da Luka Rijeka ima potencijalno odličnu perspektivu i da ukupan svjetski obujam trgovanja rapidno raste, o čemu sam pisao prije nekoliko dana ovdje na forumu. (Uf, s ovom zadnjom rečenicom zvučim kao bloger! 😉

Pogledajte cijeli prvi prilog Dnevnika od 22. 2. a za nas je posebno relevantna 2:20 minuta Dnevnika. 🙂

La vita e bella!

Danas je izgleda VELIKI DAN za LKRI!

Ne znam jel pratite vijesti?

Poslušajte Vedrana Kukavicu od danas u emisiji “Studio 4”.

Kada bi se ovo što govori realiziralo, LKRI bi bila među top 5 europskih luka!

La vita e bella!

Luka Rijeka i Luka Rijeka d.d. kolega nisu isto…Ne poistovjecujete ih stalno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Luka Rijeka i Luka Rijeka d.d. kolega nisu isto…Ne poistovjecujete ih stalno.

Pozdrav

A što mislite bi li kineska investicija od par stotina milijuna € i moguće proširenje lučkih kapaciteta i na Krk utjecala na LKRI-R-A?

La vita e bella!

Tu se iste priče još od 2012g,od tad bar ja pratim.Sad su opet Kinezi na redu,samo se rotiraju sa pričama o Filipincima,Englezima i strahovitom potencijalu još od Austro Ugarske. 🙂

"Only dead fish swim with the stream"



Luka Rijeka i Luka Rijeka d.d. kolega nisu isto…Ne poistovjecujete ih stalno.

Pozdrav

A što mislite bi li kineska investicija od par stotina milijuna € i moguće proširenje lučkih kapaciteta i na Krk utjecala na LKRI-R-A?
[/quote]

Kamo srece da kinezi izgrade novi terminal i prugu na krku i time “pometu” ove neradnike iz luke d.d.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Danas je izgleda VELIKI DAN za LKRI!

Ne znam jel pratite vijesti?

Poslušajte Vedrana Kukavicu od danas u emisiji "Studio 4".

Kada bi se ovo što govori realiziralo, LKRI bi bila među top 5 europskih luka!

Kada bi bilo???

Super, znači ekipa se nakupovala.

Zanimljivo tijekom dokapa G. Fižulić daje veliki članak o tome kako Luka Rijeka ne valja vjerojatno ne bili se odbili nepodobni pri sudjelovanju u dokapu.


Tu se iste priče još od 2012g,od tad bar ja pratim.Sad su opet Kinezi na redu,samo se rotiraju sa pričama o Filipincima,Englezima i strahovitom potencijalu još od Austro Ugarske. 🙂

Tu ste potpuno u pravu.
Na burzi sam kao aktivni investitor od 2005. Dakle ušao sam u drugu dekadu s investicijakim iskustvom.
Još od onda se o LKRI govori kao o dionici s iznimnim potencijalom važnim za cijelu Hr, a i šire.
Nešto slično se događalo i sa DDJH.
Tamo od kada znam za sebe se čekaju kuvajčani i uvijek dionice bud zašto (jednako na 30 kao i na 300!) raspordaju radnici i branitelji.

Sada imamo situaciju da nam je Predsjednica iz Rijeke, Premijer nam dolazi iz svijet biznisaa; otvara se suradnja na liniji Baltik-Jadran; Poljaci su ušli u vlasničku strukturu i kinesko izaslanstvo je danas u Zagrebu. Tu su!
Uz to, kako su rekli na telki: “Sada ili nikada.”
Hrvatska nema više vremena čekati.

Ili se ide u “otključavanje vrijednosti” (ha-ha) ili će Rijeka kao luka propasti.

La vita e bella!

Uz to, kako su rekli na telki: "Sada ili nikada."
Hrvatska nema više vremena čekati.

Ili se ide u "otključavanje vrijednosti" (ha-ha) ili će Rijeka kao luka propasti.

Oprosti, ali moram..

bljuv, bljuv


Ha-ha!

Cijena na burzi ispod cijene dokapitalizacije.

Eto, i to se dogodilo.

jel moguce nakon toliko godina da jos ne kuzis dokap- bevanda dionice?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close