LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prvi dan trgovanja 11. kolovoza 2015. Vaš link …

dakle 7.500.000 dionica nedavno kupovanih po 40 kn idući tjedan dolaze na burzu. što mislite ekipa kamo će onda cijena LKRI?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Prvi dan trgovanja 11. kolovoza 2015. Vaš link …

dakle 7.500.000 dionica nedavno kupovanih po 40 kn idući tjedan dolaze na burzu. što mislite ekipa kamo će onda cijena LKRI?
[/quote]

Je, Poljaci su kupovali da bi odmah prodali po 50 jer znaju da na ZSE ima jakih kupaca :). U ruke malih je otišlo mizernih 100.000 dionica. Nekog pada će biti i s tim se treba pomiriti.

male su količine u drhtavim ručicama.poljaci su rekli da žele povećavati svoj udjel.čitam da je ZB OMF kupio 15% luke a fond po novom zakonu smije imati do 20% u pojedinoj firmi pa postoji mogućnost da nadokupe.ne znam koliko imaju drugi OMFovi.sigurno je da oni neće prodavati jer koliko sam skužio čitajući članak na to su se obavezali.država je rekla da će u budućnosti možda prodati svoj dio ako bi stigla dobra ponuda.znači ostali su špekulanti koji će se zadovoljiti sa kojom tisućom kuna i kad oni izađu i poslovanje se poboljša cijena može samo gore.

Ja nazvao automat, ne spominje dionice koje sam kupio u dokapitalizaciji. Sutra ili?

Nisam dobio ni ništa pismeno kući kao kod dlkv i još nekih…jel to sve u redu?

jel to danas počela rasprodaja dionica kupljenih nedavno po 40 kn?? a meni još nisu sjele na račun!! [emo_ljut]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo
prodajte stare, dok ne stignu nove [emo_smijesak]

Pa dobro jel su sjele dionice ili nisu? Ili su svakome ili nikome!

Izgleda da su ih ipak stavili na slobodnu poziciju iako su drugačije najavili, ja sam ih malo prije registrirao

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Automat je pošandrcao..samo govori slova i nema kraja….
hvala što dijelite razmišljanja o ovome samnom..sad se vidi da dok treba nitko ti ništa neće reći sa foruma. A dok ne treba onda se dijele lažni savjeti.[emo_mrgud]

Evo i ja ih registrirao. Tamo negdje po 55 ću možda staviti na ask.

ide to natrag na 40 kn

New Report

Close