LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@moller, hvala na primjedbi, uvažava se.

nemam običaj smijati se na glas, zato sam primjetio[emo_smijeh]danas je u stvari prava zbrka, nemo’š sve stići

Graditelj!
Lkri strateška investicija? Tu se ne slažem, prije da je strateška Podravka koju je država dokapitalizirala a lkri nije. Čak je i ddjh dokapitalizirala, u tom segmentu sam razočaran.

Čitam današnji N.List,članak o dokapitalizaciji luke,koji između ostalog kaže:

…Luka Ri skupila je 396 mil.kn,otkrio je Devčić,a najveći dio novca uložit će se u Škrljevo…

…Ministar Dončić istaknuo je kako se država,UMJESTO DA NOVAC POKUPI NA RAČUN DRŽAVNOG PRORAČUNA,odlučila da on ide u razvoj Luke Rijeka,tj.Škrljeva…

…Predsjednik uprave kompanije OTP OT Logistic:Pokušat ćemo uvjerit naše klijente da dolaze u Luku Rijeka,za koju se nadamo da će prerasti Kopar…Na pitanje hoće li OT Logistics nastojati povećati svoj udio poslovni savjetnik OT-a odgovara da se povećanje udjela nameće kao logično pitanje,ali da za sada razmišljaju samo o tome kako sa partnerima unaprijediti poslovanje Luke…

vraćeno mi više od 50% ponuđenog iznosa za IV.krug.
ima netko preciznije informacije, obzirom da je bila priča od 32% više uplaćenih, pa sam računao na 65-68% uspješnosti ponude…?

(upravo napisao mail u PBZ da vidim jel’ oni mogu dati neku konkretnu informaciju)

najfriži info – http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/E2z1LbeA8dmDiZboZu69FQ==.pdf

dakle, iznad 50% je u redu (vezano uz prethodno pitanje), obzirom da je uplaćeno više nego što je naš dragi Poslovni javljao prije dan-dva… znači, više nego duplo od ponuđenog su ponuditelji bili spremni kupiti.

Oni su mislili na sva 4. kruga a ne samo na 4. krug. Usput, dionice su upisane u sudski registar i za koji dan su na burzi..loše za cijenu dionice. Ja mislio da neće najmanje 6. mjeseci doći ko Dlkv.

netko je reko kupnja tj klub 120…. s ovom dokapitalizacijom smo na razini cca 125 kn prije dokapa….

pepe7

Čemu ovo?[emo_zacudjen]

Vaš link …

La vita e bella!

Pa ne znam koliko je to dobro.
Od sada će morati transparentno prikazivati relevantne informacije.
Do sada su bar mogli stvarati gubitke prošlih razdoblja iz ničega! [emo_plazi]

La vita e bella!

Pa ovo je definitivno napredak. Ja kao padobranac upisao nešto u 4. krugu, ali sve mi se čini da ću ih dulje držati. Ako su Poljaci ozbiljni mogla bi ovo biti lijepa priča, pogotovo ako će mirovinci dizati cijenu prije nego što prodaju većinski (ili će pak dizati da država proda skuplje).

Prvi dan trgovanja 11. kolovoza 2015. Vaš link …

A da li je netko dobio kući papire da je sve u redu prošlo s kupnjom ?

New Report

Close