LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cijena 55 kuna je trebala biti prije 10 dana kada je završio 1. krug upisa dionica jer se vidjelo da PBZ skrbnički skuplja na tisuće komada do 54 kune. pa nije on igrač koji će se zadovoljit sa nekoliko kuna po dionici.imao je informaciju i pokupio je 15 000 komada dok se moglo.


Kolega Lojtra,

u dobroj vjeri vam toplo preporučam knjigu Andrea Kostolanya "Izazov burze". Posebno obratite pozornost na str. 91 (te nekoliko stranica prije i poslije).
Vrlo poučno i zanimljivo.

I dakako, prometi su jako važni.

Ako se ne varam, mislim da o tome pise isto i Peter Lynch u knjizi One Up On Wall Street. Isto knjiga koju bih preporucio bilo kada.
Nemam dionice Luke Rijeke i ovo nije nagovor na kupnju.

95-99 kn iduća dražba?[emo_ooooo]

sačekajmo mirno izvješće

Ljudi, prvi dan rasta, veliki promet, nismo se vratili na početne pozicije nakon 30 minuta, neće to više lako natrag.

Poljaci od Luke Rijeka žele stvoriti jadranskog lidera

vrlo skromno [emo_zacudjen]
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2015-1H-NotREV-N-HR.pdf

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

kada sam mislio na lagani +, to se odnosilo na nekoliko milijuna, a ovdje jedva preko jedne stotice tisuća, stvarno prelagano, ali+ je +


vrlo skromno [emo_zacudjen]
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LKRI-fin2015-1H-NotREV-N-HR.pdf

Koga briga? Luka je strateška firma za državu a i šire, isto kao i npr. Ina. Imamo 3 zainteresirane strane i nijedna nije dominantna a cijena dionice je vrlo primamljiva za dodatno povećati udjele. Ovdje je moguć samo jedan smjer.


hahahha, sad kad je izašlo objektivno loše FI, a dionica skočila +28 %(!!) sad kao rezultati poslovanja nisu bitni? svašta ovdje čovjek može pročitati Vrti mi se

Samo vi čitajte i analizirajte izvještaj. Na brojkama iz prošlosti još nitko nije zaradio.

@ graditelj
dajte kolega malo smanjite doživljaje, pripazite na copy paste i pratite dalje

@moller, hvala na primjedbi, uvažava se.

New Report

Close