LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako god bilo ne vidim razloga da se cijena ne vrati na razine prije dokapitalizacije..oko 70- tak kn



I sa 25% ponudu za preuzimanje.

ovo je već na razini dječjih maštarija…
[/quote]

Da,da, upravo pred blokadom, što misliš kako će ovi koji su mislili više dionica upisat, doći do tog broja.

Kad krene profit taking onih koji su ovo kupili po 40 kn a takvih je mali milion… bit će betona dugo vremena.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Vaš link …

Dakle, repozicioniranje Luka Rijeke nije upitno. U tome se slažu i slovenski financijski analitičari koji tepaju svojoj Luci Koper.
Kako se na burzi kupuje budućnost nemam dvojbe jesam li dobro napravio što sam sudjelovao u I i IV krugu dokapitalizacije.

Ovaj današnji (dosadašnji) rast je velik, ali na iznimno malom prometu. Nove razine cijene tržište tek treba definirati i potvrditi.

La vita e bella!

Prometi ništa ne znače. Na malim prometima su dionice i padale. Na kojim je prometima tnpl porasla sa 300 kn na 1050 kn?
Prometi su priče za malu djecu….

@poaskubidu
upravo tako, kad se upišu nove dionice kupljene po 40 kn pa krene njihova rasprodaja bit će “veselo”, pogotovo za ove koji danas kupuju iznad 50 kn??! [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux

Nisam gledao tko je upisao. Ako su institucionalci možda i ne dođe do nekih velikih rasprodaja. Ili sad oni guraju cijenu gore. Ne znam ali meni je logično da dođe do pada nakon što im sjednu dionice.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kaj ? Sad imate namjeru sve ostalo zeznuti, da izvučete par hiljada kuna radi kupnje LUKE RIjeka ? Dajte, se opametite.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolega Lojtra,

u dobroj vjeri vam toplo preporučam knjigu Andrea Kostolanya “Izazov burze”. Posebno obratite pozornost na str. 91 (te nekoliko stranica prije i poslije).
Vrlo poučno i zanimljivo.

I dakako, prometi su jako važni.

La vita e bella!

kada pogledam top 10 sadašnjih dioničara i vidim da je samo 12% dionica izvan toga znači oko 720 000 i tome pridodam oko 240 000 upisanih od fizičkih osoba dođem do manje od 1 mil. dionica.kod novih dioničara je 240 000 i oni su platili 40 kuna a stari preko 120.pola od tih novih dionica su kupili stari da si poprave prosjek.znači oko 100 000 dionica je kod špekulanata i tu količinu veći igrači pojedu za 10 dana.za veće količine od starih dioničara morat će platiti puno više.

ma kako si ih upoce kupio koliki ti je ulaz od prije

pokušaj štopanja cijene na 55 kuna nije uspio.nekome se ne sviđa što će morati plaćati skuplje.stari dioničari bi trebali biti strpljivi jer su u gubitku proveli godine a sada ako su bili pametni i dokupili po 40kuna mogli bi i zaraditi.
moj primjer 4000po 125 kuna,5000 u 1. krugu po 40 kuna,2000 po 40 kuna u 4.krugu.prosjek mi je 71 kuna.da sam kupio više u 4. krugu bio bi i niži.

New Report

Close