LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I što sad. Već od prekjučer se zna da li je dokap prošao ali niti riječi ni od medija ni od foruma?[emo_mrgud]

Ni od uprave naravno. Evo podravka već sutra na burzi i svaki dan daju obavijesti na burzi, transparentni su do bola a lkri ide putem Proficia.[emo_mrgud]

ja upisao 3xxx komada…ako prođe, bit će to brza zarada boli glava [emo_novac][emo_palacg]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


I što sad. Već od prekjučer se zna da li je dokap prošao ali niti riječi ni od medija ni od foruma?[emo_mrgud]

“Uprava Izdavatelja će uz suglasnost Nadzornog odbora u roku od 3 (tri) radna dana po isteku posljednjeg dana roka za upis i uplatu Novih dionica u IV. (četvrtom) krugu, utvrditi uspješnost izdanja Novih dionica, točan iznos povećanja temeljnog kapitala i točan broj Novih dionica”

Danas,mislim negdje oko 14 sati obratiti će se ekipa iz luke i nadležnog ministarstva novinarima u nekom zgb.hotelu,mislim Westinu – nisam 100%,letimično sam pročitao članak u N.Listu – te će precizno reći tko je koliko vlasnik.Uglavnom,dokapitalizacija je uspjela,i to nešto bolje od traženog minimuma.

Uplaćeno 4,5 mil novih dionica u 4. krugu a bilo je mjesta samo za 2,1 mil. Dvostruko više. S time smo debelo nadmašili Podravku gdje je upisano samo 30-tak posto dionica više..očekujem snažan rast dionice.

fizičke osobe su opet dobile malo dionica oko 100 000 komada .zajedno sa starim dionicama mali će držati nešto preko 1 mil . dionica ili oko 8% a veliki igrači ostatak.ne treba žuriti jeftino prodavati dok potražnja ne učini svoje.

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/1333/2015-07-29-39889_pdf.pdf

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

što se očekuje od izvješća ? ako ne pronađu kakav stari gubitak, mogli bi u lagani +

dionica je trenutno na dnu i vrti se po mulju.sa lošim vođenjem i upravom i ovakva kakva je realno vrijedi oko 63 kune po dionici a svaka promjena na bolje samo joj može dići cijenu.lošije od ovoga nije mogla poslovati a sa novim dioničarima može samo bolje.tko je na dnu može samo gore a tko je na vrhu ne može se dugo zadržati.

35,000 000 kn/13,500 000 dionica=2,6 kn * 300 dionica = 780 kn * 36 god. = 28,080 kn.

Ljudi,pa to uopće nije tako loše.Ja sam – uz pretpostavljenu prosječnu godišnju neto dobit od 35,000 000 kn,koja bi se svake godine raspodijelila po dionicama – za 36 godina na svom,tj.onom što sam uložio.
A ukoliko prosječna neto dobit preduzeća bude 70,000 000 kn godišnje,ja sam svoj – na pozitivnoj nuli – već za 18 godina.

Fantastično ulaganje.A imao sam i dobar osjećaj – bez njega nema dobre investicije – iako su mi oba dva brokera preko kojih sam kupovao savjetovala:Ne ulaži u to,to je đu.re od dionice…Dobro da ih nisam poslušao!Sva sreća!


dionica je trenutno na dnu

Ne vjerujem da je na dnu.

New Report

Close