LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gledam top 10 dioničara i vidim da je onaj skrbnički na broju 8 opet povećao za skoro 1500 komada.sada ima blizu 15000 a do prije nekoliko dana nije ga bilo nigdje.kupovao je i do 54 kune.na ovakvu slabu likvidnost čovjek uspjeva povećavati udjel.mora da nešto zna pa koristi priliku.

ovaj što je prosuo preko 3000 komada po 43 kune misli kupit ću u dokapu po 40 a ne zna ni dali je dobro ispunio upisnicu.dovoljno je jedno slovo krivo i da te ne uzimaju u obzir, a šta onda.

Ne treba puno iskustva na burzi da se vidi da je ovo namjerno rušenje jer da je htio mogao je polako prodati sve najmanje po 46-48kn.

neka nam je više takvih koji vole prodat po manje nego po više.
živ nam bio junače!
čestitam svima koji su ni krivi ni dužni kupili ispod cijene.


Ne treba puno iskustva na burzi da se vidi da je ovo namjerno rušenje jer da je htio mogao je polako prodati sve najmanje po 46-48kn.


Možda netko smatra da će u četvrtom krugu kupiti jeftinije i to na burzi ,a ne u dokapitalizaciji.
Ali ako je veliki bijeli u drugom krugu kupio toliko puno dionica da ne ostaje ništa ni za treći krug,naravno i za četvrti, njegov interes je da poplaši
dokapitalizante koji čekaju posljednji trenutak za uplatu/danas do 19 sati/da odustanu od uplate i svako odustajanje znači i veći broj dionica za velikog bijelog i povečanje postotnog udijela.
Recimo 5.000 kom po 44 da bi kupio nekliko pta više dionica po 40.Ali ipak
mi nije jasno zašto to nije napravio još jučer i dozvolio rast dionice do 48.
Trebalo je zatući još od počtka prava na upis prvog kruga.
Nešto sam skupio na 43 i čeklam rasplet.

Blago nama iz kluba 120 kn + ,ubili nam našeg zdravog i jakog vola,na prevaru,ni krivog ni dužnog,pa sada pred našim očima dijele među sobom šnicle,a nama ostavili kosti,kopita i rogove…Majku li im njihovu…Ovih danas 5700 prošlo je za 250,000 kn,a u stvari je trebalo vrijediti minimum 570,000 kn – 630,000kn…

Od sada ubuduće pratiti ću – godinama – svaku reviziju nazovi revizora.Baš me zanima,da li će i ovima koji se sada nakrcavaju dokapitalizacijom i trgovanjem na burzi po 40 kn pronaći više-stotina-milijunska “zaostala dugovanja iz prošlih razdoblja”,kao što su to meni – gle čuda! – pronašli.Ja bi glavu stavio na panj da se to više nikada neće dogoditi.Nikada!
Usput,više bih volio,kada su već “otkrili” tolike gubitke,da su ih barem još toliko “pronašli”,da su stavili ključ u bravu,i – amen!Već bih i odavno zaboravio na taj gubitak.Ovako,na prevaru izguran sa stola,moram se zadovoljiti mrvicama,dok se “oni” – bezobrazno i pred mojim očima – dave u šniclama,zahvaljujući “revizorima”,što frustrira…Ali,neka…

Odlično, nije udareno po asku, velikima nije u interesu da dokapitaliziramo. To mi daje nadu da će ovo biti dobra dionica. Slično je bilo na Dlkv, zadnje dane dokapa su si u firmi uzeli kolektivni godišnji pa nismo mogli do informacija.

Biti će izgleda ipak nešto,jednog lijepog dana,možda,ako,ako…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Novi-zeljeznicki-kolodvor-Brajdica-2019.-godine

…”Cilj je 2030. godine privući 6 milijuna TEU-a prometa na sjeverni Jadran, kazao je Lajnert.”

dokapitalizacija uspjela.
mirovinski fondovi 26%.Poljska kompanija OT Logistics 18%.
to je ukratko,imate članak na stranici NOVOG LISTA.
sad se vežite polijećemo.cijena je niska da niža ne može biti.dotakla je dno dna i odraz je lošeg vođenja firme .sada kada je bilanca očistita i dolaze neki novi igrači koji će sve to malo bolje kontrolirati, može samo biti bolje jer gore ne može.

Važan ulagač: Poljska kompanija OT Logistics postaje suvlasnik Luke Rijeka

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Vazan-ulagac-Poljska-kompanija-OT-Logistics-postaje-suvlasnik-Luke-Rijeka

ako je ostalo još dionica upisat ću još 10 000 da si poboljšam prosjek.znači nas 70 u svijetu po 10 000 i to je to.ipak ću na to trebat pričekati barem 15 dana.

New Report

Close