LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 08:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,70
785
102
7,70
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


najbolje bi bilo odustati od svega.na ime dugova treba vjerovnicima dati udjele u firmi,koliko su kome dužni toliki broj dionica po staroj nominali.kada su znali poslovati s lukom i izvlačiti korist sada neka podjele i teret,a nakon toga vidjeti tko će biti većinski vlasnik pa neka on dokapitalizira firmu i gradi šta hoće.ovako ispada da ova uprava koja je napravila ovolike gubitke sada treba da strajba još i pare od dokapa zajedno s izvođačima radova kojima će namjestiti posao u tko zna kakve objekte bez analize povrata uloženog novca.

dokazani rastrajbači s iskustvom uvijek imaju prednost, ako netko nije mogao i znao voditi ni svoju privatnu tvrtku, taj je idealan, s njim možete manipulirati do ostvarenja svojih planova, ukoliko nešto krene po zlu, imate i osobu za prinos žrtve “velikom vraču”

http://www.express.hr/ekonomix/drzava-se-rjesava-luke-rijeka-srusili-cijenu-dionica-pa-ih-prodaju-718
evo za nas jadnike malo štiva

mi smo ipak zemlja slučaj

ovaj lopovluk bi svakako trebalo malo propitati, ali ni Cvitan nema m.da za ovo

Nove dionice se mogu izdati za veći iznos od dijela temeljnog kapitala koji na njih otpada, odnosno ponudit će se u rasponu cijene od 40 kuna do 70 kuna za jednu dionicu. Ipak, konačna cijena izdanja će biti jedinstvena za sve. Ovako postavljeni uvjeti znače da će se, ako dokapitalizacija bude uspješna, skupiti najmanje 240 milijuna kuna, dok bi najviši iznos mogao doseći 525 milijuna kuna.
Cijena dokapa može biti i 70 kn, ajde malo optimizma.

@Lojtra
može, ali bi svakako trebalo dodati, a ne mora, ne vidim što bi te nove po 70,00 bile bolje od ovih danas po 50,xx i niže[emo_zacudjen], uopće ne sumnjam da će ovo “netko iz mase” jeftino zgrabiti i nagraditi obilno onoga tko mu je to omogućio, bez ozbiljnijih posljedica, možda čak proglase ovo i svojim uspjehom[emo_ljut]

iskipavanja na 50 kn zadnjih dana sugeriraju da će cijena u dokapu biti na donjoj granici tj. 40 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

cijena ce se utvrdit ovisno o tome kako bude isla dokapitalizacija sta je po meni apsolutno glupost.jer kad uplatis 100000 kuna ocekujes da ce proc po 40 kuna i dobit ces 2500 kom a prodje po 70 i dobijes 1428 kom .mislim da je pokvareno ne utvrdit cijenu prije uplate

kada predaješ ponudu za dionice navedeš broj i cijenu dionice,naprimjer ponudiš cijenu 45 kn a potražnja u dokapu od strane fondova bude velika i oni ponude 60 kn po dionici svi koji su ponudili ispod 60 kn ostaju bez prava na kupnju jer sva količina ima kupca na 60 ili više kuna.

moje je mišljenje da cijena u dokapu neće ispod 50 kn i da neće pustit u prodaju više od 6 mil. dionica jer bi većom količinom ugrozili kontrolu nad lukom a cilj im je da kontroliraju 51% luke.ovi što danas kupuju ispod pedeset bolje će proći od onih u dokapu jer tamo će mnogi ostat ispod praga jer će cijena ići u dogovoru sa fondovima zbog kontrolnog paketa.ovih dvije,tri tisuće što će proći na 50 i ispod ovih danu su kap naspram 6 mil. iz dokapa.


kada predaješ ponudu za dionice navedeš broj i cijenu dionice,naprimjer ponudiš cijenu 45 kn a potražnja u dokapu od strane fondova bude velika i oni ponude 60 kn po dionici svi koji su ponudili ispod 60 kn ostaju bez prava na kupnju jer sva količina ima kupca na 60 ili više kuna.

mislim da niste u pravu, nije to javna dražba, mislim da se predaje ponuda bez cijene, a nakon utvrđene potražnje se formira cijena, a vi morate biti spremni platiti od 40-70, možda nisam u pravu, pa nisam ni ja bezgriješan[emo_namigusa]



kada predaješ ponudu za dionice navedeš broj i cijenu dionice,naprimjer ponudiš cijenu 45 kn a potražnja u dokapu od strane fondova bude velika i oni ponude 60 kn po dionici svi koji su ponudili ispod 60 kn ostaju bez prava na kupnju jer sva količina ima kupca na 60 ili više kuna.

mislim da niste u pravu, nije to javna dražba, mislim da se predaje ponuda bez cijene, a nakon utvrđene potražnje se formira cijena, a vi morate biti spremni platiti od 40-70, možda nisam u pravu, pa nisam ni ja bezgriješan[emo_namigusa]
[/quote]ja sam isto tako razumila glavonje dok su to govorili

Kojeg datuma je trebalo biti vlasnik dionice da se može sudjelovati u prvom krugu?

New Report

Close