LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 18:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,70
785
102
7,70
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U konsolidiranom FI za 2014. bilješka 7 je od strane 55 – 62 a radi se o

Usporednim podacima i prepravljanjima početnih stanja:

Tijekom 2014. utvrđen je niz grešaka u FI Grupe za 2012. i 2013.g. te prethodna razdoblja,a koji nisu povučeni…i td…

i šta sada,tko će ljudima koji su privučeni krivim izvješćima kupovali dionice preko 100 kuna i ostali nakon ovog izvješća nasanjkani nadoknaditi štetu.reće izvinite, malo neozbiljno za luku koja misli nešto značiti među ostalim europskim lukama.mogli su makar dati veći popust postojećim dioničarima pri upisu novih dionica i zabranu prodaje neko vrijeme.

Pitaj dioničare Validusa.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

shvatili ljudi da cijena u dokapitalizaciji neće bit baš toliko niska a ovih par tisuća što je prošlo na burzi ovih dana je sića pa počeli kupovati dok još ima paničara.kupovao sam i ja ovih dana i još ću pomalo .

skidam kapu ovome što je očistio prodaju do 60.čovjek je na vrijeme iskoristio priliku,prije mene.želim mu minimalno 20% zarade nakon dokapa.


shvatili ljudi da cijena u dokapitalizaciji neće bit baš toliko niska a ovih par tisuća što je prošlo na burzi ovih dana je sića pa počeli kupovati dok još ima paničara.kupovao sam i ja ovih dana i još ću pomalo .

ne očekujem dokap iznad 50 kn, moguće i po 40 kn

Ignore: KressoM, delux

to će biti prilika da država pade ispod 50% a novca vani po 1-2% koliko hoćeš.zašto veći igrači nebi iskoristili priliku.

jedno pitanje, da li oni koji kupuju ovih dana imaju pravo na dokap u prvom krugu?


jedno pitanje, da li oni koji kupuju ovih dana imaju pravo na dokap u prvom krugu?

nemaju…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

“Na internetskoj stranici Luke Rijeka našla sam njihova financijska izvješća za 2014., koja je revidirao KPMG. Oni su utvrdili brojne pogreške u ranijim izvještajima koje su sada prepravili I sve objasnili u bilješci broj 7.”

I tako sam ja na temelju BROJNIH POGREŠAKA u ranijim izvještajima kupovao u 8.2011. po 150kn,12.2011. po 125kn i 4.2013. po 120kn.Nominala je tada bila 100kn.Sada su se BROJNE POGREŠKE PREPRAVILE a sve su mi OBJASNILI U BILJEŠCI 7.Smanjili mi nominalu zbog BROJNIH POGREŠAKA na 40kn i ja bi sada trebao reći,što?Da mi je dovoljno objašnjenje u bilješci 7?Da ću samo tako plaćati nečije BROJNE POGREŠKE?

Briga onog tko je činio BROJNE POGREŠKE što ja sada imam svađu u kući zbog njegovih BROJNIH POGREŠAKA…Glavno da sam skupo platio njegove BROJNE POGREŠKE,a za uzvrat sam dobio objašnjenje u bilješci 7.

BROJNE POGREŠKE,ne jedna ili dvije,već BROJNE!!!Pijan,drogiran,lud,nestručan,korumpiran,od nekog prisiljen,kupio diplomu u Bihaću,ili???Još malo da si nastavio griješiti ode nominala na 5kn…Tko te uopće angažirao i poslao da praviš procjene,samo taj je veći retard od tebe…Procjenjuješ li i danas?I da li su tvoje ranije procjene išle na reviziju?Hoće li biti još objašnjenja BROJNIH POGREŠAKA i bilježaka 7?

Gdje si baš na ovoj tvrtci našao praviti BROJNE POGREŠKE???

kako im to reći da čuju,da su zamaglili paru i nikom ništa.jedino platiti članak u novom listu i staviti ih na stup srama.

Dođe čovjek na Prvu pomoć sa rasječenom usnicom i bez dva zuba,a kada ga prime dežurni doktor i sestra obavezni su obavijestiti policiju,koja mora utvrditi što se zbilo i nekakvo izvješće predati javnom tužitelju koji je obavezan po službenoj dužnosti progoniti počinitelja…I to je u redu,tako treba biti.

Ali,utvrdi li se nekakva kriva procjena u reviziji neke tvrtke – pa radilo se i o iznosu od 100-200 mil kn – tada nitko nikog nije dužan obavijestiti,niti itko javnog tužitelja koji bi po službenoj dužnosti progonio krivca.A tvrtka je državna,a državu baš briga što se zbiva sa njezinom tvrtkom i tko istu kako procjenjuje…I ja – koji ni FI ne razumijem u potpunosti – sada moram istraživati tko,kada i zašto?

U “pravnoj” državi!

New Report

Close