LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Općenito tu se toliko mijenjaju nalogi, spuštaju, dižu i na bidu i asku da to još nigdje nisam vidio a 10 g sam na burzi. Jednostavno ne volim to.


Upitnik9

Izgleda da si postao nervozan bojiš se rakete,
01.07. se približava a onda i sve ostale dobre vijesti,stresno je prodati i drhtati kada će raketa.


Ne drhtim ja ni od čega kolega jednostavno sam vidio da se na strani prodaje izmjenjuju jedan po jedan jasno mi je da tu nešto nije baš dobro, jedan proda drugi odmah nastavlja a i ulaz mi je bio po 115 a izlaz po 133, meni dosta, a i najava dokapa po 100 kuna me dodatno uznemirila, znamo šta se desilo sa LKPC nakon dokapa, sada ne bih ušao ni po 100 kuna vjerovali vi meni ili ne možda griješim ali ja ne bih.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Na HTV vijestima u podne, Milanović je u Rijeci, brodom će obići luku i otvoriti dvije dizalice.

vid'la žaba...

Kolega komifo o čemu ti pričaš. Ja još uvjek gledam tv pa to nisam primjetio.
Možda griješim ali…

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2013/svibanj/predsjednik_vlade_milanovic_u_rijeci

vid'la žaba...

kolega komifo,
hvala na informaciji o Lkri

Iz dana u dan samo dobre vijesti za ovu firmu, pa ministar je nedavno izjavio otprilke ulaganje, dizanje prometa, dizanje cijene firme i onda privatizacija Luke Rijeka.
A neki bi po 100 i 115, i ja bih isto.


Iz dana u dan samo dobre vijesti za ovu firmu, pa ministar je nedavno izjavio otprilke ulaganje, dizanje prometa, dizanje cijene firme i onda privatizacija Luke Rijeka.
A neki bi po 100 i 115, i ja bih isto.

Ne obmanjujte forumaše ministar je rekao privatizacija za koju godinu a do tada oni sigurno neće biti na vlasti.



Iz dana u dan samo dobre vijesti za ovu firmu, pa ministar je nedavno izjavio otprilke ulaganje, dizanje prometa, dizanje cijene firme i onda privatizacija Luke Rijeka.
A neki bi po 100 i 115, i ja bih isto.

Ne obmanjujte forumaše ministar je rekao privatizacija za koju godinu a do tada oni sigurno neće biti na vlasti.
[/quote]
A kad ne budu na vlasti nakon svega što se dešava oko Luke Rijeka i povećanja prometa do X 5, onda možda bude po 100 i 115, kaj ne.

P.S.
Ova se dobra se priča( Luka Rijeka)ne može spriječiti sa naovim nickovima.Pozdrav.

Riječka luka: Pustili u rad dvije nove dizalice za prekrcaj tereta

Kako li se samo oprema, a dolaze i nove.

Kockice se slažu u uspješnu priču.

LKRI zaslužuje pažnju i status zbog geostrateškog položaja.

Da li će ga ostvariti, vrijeme je najbolji pokazatelj jer interesa politike ima.
EU će zasigurno pripomoći ako je i njoj u interesu.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Kockice se slažu u uspješnu priču.

LKRI zaslužuje pažnju i status zbog geostrateškog položaja.

Da li će ga ostvariti, vrijeme je najbolji pokazatelj jer interesa politike ima.
EU će zasigurno pripomoći ako je i njoj u interesu.


Ima EU interesa ali suprotnog. Jačanjem lkri će pojačati konkurentnist “svojim” lukama. Tako da je to veliko pitanje.

New Report

Close