LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko ja vidim nema tu mjesecima brodova, ni ukrcaja ni iskrcaja. Nije ni čudo što cijena dionice pada. Samo je pravo čudo što je toliko usporava u padu.

Nije bitno što nema brodova,bit će.Od 01.07.2013(koliko je to još dana?) sve ide X5 gore a možda i X10.
Čim hedge fondovi shvate da je HR ušla u EU otključat će se strahoviti potencijal ove dionice.
Očekujem i bankrot luka Rotterdam,Koper i Trst.

"Only dead fish swim with the stream"

Ovdje je potencijal ogroman kada jurne teško će je biti uhvatiti,samo se čeka okidač da li će to biti EU ili nešto drugo vidjeti ćemo.

Kolega prdekalo
Nisam ništa lagao ako sam rekao da se u Lkri doslovce ništa ne radi tj da nema prometa.
Odgovaralo bi mi ući natrag na 116 kuna i iskrcat sada na ovim visinama još ovo malo što mi je ostalo. Ako to malo i ne iskrcam sad, nikom ništa, neka stoji.

Kolega Bigfoot bome ste me dobro nasmijali ovim u vezi Rotterdama. Zadnji put kad sam bio tamo broj vezova za brodove je bio možda 400 puta veći od Lkri .
Tako da se slažem s Vama u tome da će čim proradi Brajdica luha Rotterdam
propasti. Ja bi k tome dodao i propast Antverpena a možda i pola Hamburga.
Bit će to domino efekt evropskih luka. Tad će Lkri rasti cca. x 100 minimalno.

Dobit 1,5 mio kuna u 1.kvartalu.
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/LKRI-fin2013-1Q-NotREV-K-HR.pdf

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Solidan kvartalni rezultat.

Bitna je pozitiva. Ulaskom u EU (nakon što nas nijemci ratificiraju), LKRI može i mora bolje.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Je da…ali je i preko mil kuna manje nego u zadnjem. Lako za njemce…sutra se pustaju u rad nove dizalice…brod sa kontejnerskim mostovima je sve blize i trebao bi promet bit bolji i brzi…a dobit..?…cijena dionice..?…??

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Svaki dan kuna manje. Ja sam dio prebacio u Hdel pošto se tamo zahuktava a ovdje stišava. Vidjet ćemo.


Svaki dan kuna manje. Ja sam dio prebacio u Hdel pošto se tamo zahuktava a ovdje stišava. Vidjet ćemo.

Šta se zahuktava, tamo se samo prodaja zahuktava sindikat je tamo odradio svoje i iskrcao se a jadnici su ostali zarobljeni i biti će još dugo dugo zarobljeni.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Svaki dan kuna manje. Ja sam dio prebacio u Hdel pošto se tamo zahuktava a ovdje stišava. Vidjet ćemo.
ma jel moguce [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] pa ovdje vec 2 godine cekas raketu ..kinezi,filipinci,englezi,dizalice, marsovci….i sad napustas brod [emo_smijesak][emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kloega upitnik9, nije sindikat iskrcao ništa već pojedinci kao ti i ja. Nekima je trebao novac za nešto a nekima su ručice previše drhtave. Eto tako ti je to na burzi i s našom Lkri. Nisu ludi oni koji polako kupuju.

Kolega inverter,
dugo niste ništa zaradili i mislite sad drukajući na Lkri omastiti brkove.
Tko Vas nebi znao skupo bi Vas platio [emo_namigusa]

New Report

Close