LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brajdica preplitka: Teret za Rijeku iskrcan u Trstu
Vaš link …

@kosi
Mogao bi i ti reći kako si privat porukom meni (a možda i druge) savjetovao da će LKRI ići dole (bez ikakvog obrazlaganja)… iako mene tuđa razmišljanja puno i ne zamaraju obzirom da imam čime i sam razmišljati pa sam ti fino i kulturno i odgovorio iako mi je bilo zanimljivo da imaš volju uopće nekome pisati kako ta dionica ne valja.

p.s. molim moderatore da puste post jer mi svaki 3. obrišu Hvala!
—————————————————–

Nije kolega kerub ništa loše mislio, on samo priča suprotno od onoga što radi,,Piše da prodaje ,a u stvari kupuje,..

Kolega KoSi,
Ako sam ja tebi napisao da će Lkri ići dolje ona je i išla dolje. Zar sam nešto slagao ? E pa nisam. Da si onda prodao i sad kupovao nebi tako pričao. Ako sam te uvrijedio, oprosti.
I dalje tvrdim da Lkri vrijedi ali da su prevelike makinacije u pitanju. Ovdje će nekom svanut a nekom smrknut.
@lacoste
Da, bilo bi lijepo da sam izlazio na višim razinama ali prosjek sam izlazio sve nešto oko 130, u odnosu na trenutnu i buduću cijenu i nije loše.
p.s. Imam još dionica Lkri i ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju


Kolega KoSi,
Ako sam ja tebi napisao da će Lkri ići dolje ona je i išla dolje. Zar sam nešto slagao ? E pa nisam. Da si onda prodao i sad kupovao nebi tako pričao. Ako sam te uvrijedio, oprosti.
I dalje tvrdim da Lkri vrijedi ali da su prevelike makinacije u pitanju. Ovdje će nekom svanut a nekom smrknut.
@lacoste
Da, bilo bi lijepo da sam izlazio na višim razinama ali prosjek sam izlazio sve nešto oko 130, u odnosu na trenutnu i buduću cijenu i nije loše.
p.s. Imam još dionica Lkri i ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju

To si pisao dok je cijena bila cca 130kn…
Ja to više gledam kao dnevnu oscilaciju a ne pad 🙂

Bez brige nisam shvatio kao uvredu ali mi je zanimljivo da totalni neznanac bez provjerljivih kvalifikacija privat pametuje…

1. AUDIO/REPUBLIKA HRVATSKA 4.270.291 71,40%
2. HZZO 484.780 8,11%
3. AUDIO/HZMO 214.196 3,58%
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURA… 153.080 2,56%
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17%
6. JADROLINIJA 36.920 0,62%
7. PBZ D.D. 16.020 0,27%
8. OTP BANKA D.D. 14.702 0,25%
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17%
10. KOŽIĆ STJEPAN

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ima li što novo ovdje?

Kolega Lojtra evo ima na Lkri novoga to da probam iskrcat Gospodinu Kožiću i Vukorepi još par tisuća komada pa kažu da će ih radije kupit po 118 kuna [emo_smijesak]

Ajde mišiću još malo gric gric Lkri do 130 kunica pa idemo na godišnji [emo_smijesak]


Kolega Lojtra evo ima na Lkri novoga to da probam iskrcat Gospodinu Kožiću i Vukorepi još par tisuća komada pa kažu da će ih radije kupit po 118 kuna [emo_smijesak]

Ja ću onda radije nadokupiti na 108, jer ako ode ispod 120 ide i ispod 110. Ali teško.

Koliko ja vidim nema tu mjesecima brodova, ni ukrcaja ni iskrcaja. Nije ni čudo što cijena dionice pada. Samo je pravo čudo što je toliko usporava u padu.

Kako je teško našim političarima. Žive rade, hrane, školuju djecu, imaju kuće, vikendice i apartmane a kupuju dionice Lkri na tisuće komada.
Pa kako oni sve to uspijevaju pitaju se i čude malo jači faceri [emo_ooooo]


Koliko ja vidim nema tu mjesecima brodova, ni ukrcaja ni iskrcaja. Nije ni čudo što cijena dionice pada. Samo je pravo čudo što je toliko usporava u padu.
..
..e moj KERUB ..
..kad vidiš da nema brodova nema perpektive dionice ne vridi po tvome ništa..pa ja se samo pitam:zašto nono.stop visiš na forumu i blatiš nešto što te ne zanima?ili te možda zanima????

New Report

Close