LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@upitnik9

Zašto vjeruješ da bi AUDIO prodavao ,ako taj dijel od 30 % ide na prodaju strateškom partneru i ponudom na tržište po duplo većoj cijeni,a ujedno ti je obijavljeno da država želi zadržati 51%, koliko bi oni onda trebali prodati.

Njima ništa nije sveto niti vrijedno za 2-5% spremni su sve napraviti pa samo pogledaj gdje su zemlju doveli.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

ja sam malo dodatno “posijedio”, a sada mi se treba čuvati ćelavosti, pozdrav i ugodan vikend

@upitnik9
Njima ništa nije sveto niti vrijedno za 2-5% spremni su sve napraviti pa samo pogledaj gdje su zemlju doveli.

———————————————————–

nebih ulazio u pojedinosti navoda ,dali nešto smiju ili ne ,ako je ministar najavio privatizaciju ,onda se držim toga što je obijavljeno..

Mislim da taj državni dio neće dirati…

no ne želim komentirati niti jednu temu više na ovom forumu ,nema smisla..

Povlačim se u mir ,pametnije je piti kavu cijeli dan ,nego nešto komentirati što je službeno obijavljeno na ovom forumu..

od sada samo čitam …ako bude nešto zanimljivo ..

Prijatelji moji nemamo mi toliko para koliko oni imaju za iskipat…potrajat će par godina…taman do privatizacije a do onda će i kapacitet biti povećan kao i prihodi i dobit pa će cijena dionice opravdati sadašnju cijenu.Nemam dionice lkri ponajviše zbog dugogodišnje perspektive koja je još uvijek mrtvo slovo na papiru a do realizacije je još trnovit put pun birokratskih zavrzlama te najavljena dokapitalizacija oko koje će se lomiti koplja cijelu godinu te nakon toga tek privatizacija,predug je to proces poznavajući naše zakone i procedure stoga sretno svima koji ste unutra i čujemo se za koju godinu.ps.desilo se i to da se prvi put slažem sa inverterom oko mogućeg ponovnog ulaska u dionicu naročito sa ovim donjim targetom.[emo_palacg]

Amerikanec

I ja bih ušao na donjem targetu, samo ćeš možda imati priliku na gornjem targetu ili ćeš čekati cijenu X 5, ovdje je ogromni potencijal.

Amerikanec

I ja bih ušao na donjem targetu, samo ćeš možda imati priliku na gornjem targetu ili ćeš čekati cijenu X 5, ovdje je ogromni potencijal.

@amerikanec

Nema ovdje riječi o novcu nego o spamu…Luka rijeka može skoćit u idućih tijedan dana za 50%-70 %,nerglede na spamove koji neki navode -ne želim sudjelovati nu tome….

Kad je riječ o Lkri mogu samo reći to da sam je danima branio sa par jačih naloga u kupnji pri samom vrhu. Želio sm iskrcati nešto siće što mi je ostalo jer mi treba dosta novca za neku stambenu investiciju. Zbog mog pisanja o Lkri kolega upitnik i kolega K-PAX su me u privatnim porukama tako ružno izvrijeđali da se pitam kako čovjek može tako nešto ružno napisati nekome koga ni ne poznaje. A k tome još očekuje uspjeh na burzi. Oni su očito zaboravili osnovni životni zakon, KAKO SIJEŠ TAKO ĆEŠ I ŽETI.
Gospodo vidjet ćemo kamo će Vam Lkri sad kad od ponedjeljka više nebude moje skromne podrške na kupnji.
Svima Vam na Lkri želim polja zelena jer to Lkri zaista i zaslužuje.

Kerube

Nemoj biti razočaran sa burzom,burza je za strpljive,
bitno je da će ovo biti velika EU luka, a sa time dolazi i velika cijena do X 5.

Ne bih se kladio u iskrenost pojedinaca.

No, to nema veze sa lukom koja nikada neće biti obična tvrtka već luka sa svojim razvojem, stagnacijom u kriznim razdobljima.

Sretno svima koji su IN i onima koji su OUT.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@kerub
Kad je riječ o Lkri mogu samo reći to da sam je danima branio sa par jačih naloga u kupnji pri samom vrhu. Želio sm iskrcati nešto siće što mi je ostalo jer mi treba dosta novca za neku stambenu investiciju. Zbog mog pisanja o Lkri kolega upitnik i kolega K-PAX su me u privatnim porukama tako ružno izvrijeđali da se pitam kako čovjek može tako nešto ružno napisati nekome koga ni ne poznaje. A k tome još očekuje uspjeh na burzi. Oni su očito zaboravili osnovni životni zakon, KAKO SIJEŠ TAKO ĆEŠ I ŽETI.
Gospodo vidjet ćemo kamo će Vam Lkri sad kad od ponedjeljka više nebude moje skromne podrške na kupnji.
Svima Vam na Lkri želim polja zelena jer to Lkri zaista i zaslužuje.
—————————————-

Zahvaljem kolega,
Iako si mogao odigrati iskrcavanje na višim razinama,da si bio strpljiviji ,no tvoj odabir..a što se tiče podrške biti će nje i dalje..


…Zbog mog pisanja o Lkri kolega upitnik i kolega K-PAX su me u privatnim porukama tako ružno izvrijeđali da se pitam kako čovjek može tako nešto ružno napisati nekome koga ni ne poznaje.

Mogao bi i ti reći kako si privat porukom meni (a možda i druge) savjetovao da će LKRI ići dole (bez ikakvog obrazlaganja)… iako mene tuđa razmišljanja puno i ne zamaraju obzirom da imam čime i sam razmišljati pa sam ti fino i kulturno i odgovorio iako mi je bilo zanimljivo da imaš volju uopće nekome pisati kako ta dionica ne valja.

p.s. molim moderatore da puste post jer mi svaki 3. obrišu [emo_smijeh] Hvala!

New Report

Close