LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kerub

Prodaješ, a cijelo vrijeme drukaš na pad, ipak je to malo prozirno, nikakvo jeftino drukanje ne može zazstaviti ovu dionicu, na ovoj dionici je puno pozitivnoga, ovdje je ogromni potencijal, ovdje slijedi povećanje prometa do 5 puta,
a onda vjerovatno i cijene.
Tako da se uzalud trudiš, ovdje kada se jurne ďabe će ti biti drukanje.


@lacoste
Kolega evo ostalo mi još nešto sitno. Bome mislim da će to ostat unutra malo duže. Kako možete sanjati rast kad ni jedan jači investitor poput Gosp. Bakića ne želi ni čut za Lkri. Osobno mi je žao ali to je tako.

Zašto bi zadržavao išta od dionica ako kažeš da ide dole i da se neće oporaviti dok ne osijedimo.
Prodaj onda sve što imaš ako tako misliš i gotovo.

Ako ne prodaš, onda se više ne javljaj sa tim crnjacima koje ovdje stalno sipaš jer to znači da ti sam ne vjeruješ u to što propagiraš ovdje.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.


Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.

01.07 je sve bliže, onda se otvara prostor za strane i domaće fondove, kada počme kupovina tko zna dokle će je dignuti, pitanje je hoće li biti brzo ili sporo dizanje.Pozdrav.


Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.

Izgleda da je danas zadnji dan za prodaju iznad 120.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Gospodo čemu rasprava,prodati ili kupiti,onaj koji želi prodati neka proda ,bid je dosta jak,a onaj koji želi kupiti ,ask je prorjeđen i za veću količinu mora preći 140 kn…

Po odabiru…



Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.

Izgleda da je danas zadnji dan za prodaju iznad 120.
[/quote]
Kolega čemu se nadaš vrti se oko dna cijene odakle je krenula (118-123), misliš da se Dončić šali, kad je izjavio slijed (svi smo ga pročitali) i nakon toga privatizacija po većj cijeni.

Ovdje nema žurbe, moguće da je da još nešto sitno dionica prelazi iz drhtavi ručica u čvrste (iako mislim da više možda i nema takvih) i nakon toga možemo samo kalkulirati hoće li biti prodaja do X 5 ili više.Pozdrav.
P.S.
Ovo je dionica najvjerovatnije sa malim rizikom, a velikom potencijalom do X 5 ili više.




Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.

Izgleda da je danas zadnji dan za prodaju iznad 120.
[/quote]
Kolega čemu se nadaš vrti se oko dna cijene odakle je krenula (118-123), misliš da se Dončić šali, kad je izjavio slijed (svi smo ga pročitali) i nakon toga privatizacija po većj cijeni.

Ovdje nema žurbe, moguće da je da još nešto sitno dionica prelazi iz drhtavi ručica u čvrste (iako mislim da više možda i nema takvih) i nakon toga možemo samo kalkulirati hoće li biti prodaja do X 5 ili više.Pozdrav.
P.S.
Ovo je dionica najvjerovatnije sa malim rizikom, a velikom potencijalom do X 5 ili više.

[/quote]
Bojim se dokapa po 100 kuna koji je najavljen, dionice radnicima po tko zna kojoj cijeni a Dončić je izjavio da će to prodati za koju godinu do tada ima puno boljih prilika a i fundamenti su kada se malo bolje pogleda zaista živa katastrofa.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.
koja je ovo sansa po redu od 2009 god? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.

Izgleda da je danas zadnji dan za prodaju iznad 120.
[/quote]
Kolega čemu se nadaš vrti se oko dna cijene odakle je krenula (118-123), misliš da se Dončić šali, kad je izjavio slijed (svi smo ga pročitali) i nakon toga privatizacija po većj cijeni.
Ovdje nema žurbe, moguće da je da još nešto sitno dionica prelazi iz drhtavi ručica u čvrste (iako mislim da više možda i nema takvih) i nakon toga možemo samo kalkulirati hoće li biti prodaja do X 5 ili više.Pozdrav.
P.S.
Ovo je dionica najvjerovatnije sa malim rizikom, a velikom potencijalom do X 5 ili više.

[/quote]
Bojim se dokapa po 100 kuna koji je najavljen, dionice radnicima po tko zna kojoj cijeni a Dončić je izjavio da će to prodati za koju godinu do tada ima puno boljih prilika a i fundamenti su kada se malo bolje pogleda zaista živa katastrofa.
[/quote]

Kolega ako bude po 100 onda ćemo se još natrpati, jer na kraju ipak slijedi prodaja firme do X 5, samo problem je kolega ako ne bude po 100 i niže, a ti si svoje prodao kako si napisao, a ako ona iznenada naglo jurne kako inače zna na 250, onda si zakasnio.Pozdrav.



Danas je zadnja šansa za kupiti ispod 130 kn…po mom skromnom sudu.
koja je ovo sansa po redu od 2009 god? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]
Ovo nije bila loša prilika sve najave ovoga dokapa po 100 kuna i podijele dionica radnicima i sličnih budalaština a stalno netko prodaje te malo AUDIO te onda prodaje ZABA prestane ZABA počinjee CROACIA OSIGURANJE a oni imaju toga da će to još dugo potrajati a vjerujem da oni prodaju svoje da bi odmah AUDIO nastavio i tako ukrug.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@upitnik9
Zašto vjeruješ da bi AUDIO prodavao ,ako taj dijel od 30 % ide na prodaju strateškom partneru i ponudom na tržište po duplo većoj cijeni,a ujedno ti je obijavljeno da država želi zadržati 51%, koliko bi oni onda trebali prodati.

New Report

Close