LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Zašto ne može pasti ispod cijene stjecanja, jer bi se dogodilo vrijednosno usklađenje financijske imovine što fondovima nije dio poslovne politike.

Pitanje je po kojoj cijeni će fondovi ići u dokap? Najlogičnije je da idu po nominali tj. po 100 kn….
A to da će fondovi nakon dokapa braniti cijenu na 100 kn možeš zaboraviti, silne novce utukli su nedavno i u dokap LKPC, a nakon toga je LKPC pala skoro -40%!
[/quote]

Objave neku glupu vijest i onda se iskrcaju jedan po jedan prvo Zaba sada bi trebali biti štit Croacia osiguranja poslije bi vjerovatno netko drugi došao na red i tako u krug, pa onda dokap po 100 i.t.d, ja sam svoje prodao svima koji ostaju sretno[emo_palacg]
[/quote]
Ovdje kolega treba malo strpljenja:
velika ulaganja + EU + Kinezi + dokap + pvećanje prometa do 5 puta +privatizazija = cijena veća do 5 puta

P.S.
Kolega Ministar je iznio plan, a i Kinezi se spominju, ipak je potencijal luke ogroman.


velika ulaganja + EU + Kinezi + dokap + pvećanje prometa do 5 puta +privatizazija = cijena veća do 5 puta

P.S.
Kolega Ministar je iznio plan, a i Kinezi se spominju, ipak je potencijal luke ogroman.

ako bude dokap po 100 kn pa prodaja dionica radnicima po 100 kn (minus popusti za godine staža) pa da vidiš dal će cijena na 160 ili na 80 kn

Stiže oprema za terminal Brajdica

ovo je dovoljno..

Stiže oprema za terminal Brajdica

ovo je dovoljno..

Puštanje u pogon srpanj/2013, pa to je za dva i pol mjeseca.

P.S.
Ovdje je potencijal moguć do X 5.Pozdrav.

Gdje su nestala obećanja o Lkri i fondovima. Prsnula kao mjehurić pjene na zraku.Ta lova može ići samo za Todorića a ne nikakve druge potrebe.Definitivno ista priča kao Igh se ponavlja. Oni koji su unutra osjedit će dok dionica prijeđe 130 kuna. Tužno da tužnije ne može bit.

Ne brinite vi kolega za to,jeste uspijeli sve prodat???


Gdje su nestala obećanja o Lkri i fondovima. Prsnula kao mjehurić pjene na zraku.Ta lova može ići samo za Todorića a ne nikakve druge potrebe.Definitivno ista priča kao Igh se ponavlja. Oni koji su unutra osjedit će dok dionica prijeđe 130 kuna. Tužno da tužnije ne može bit.

kao da je na drugima bolje, tamo se sa predstečajušama može i oćelaviti, a priznat ćete da je bolje biti sijed nego ćelav, manje je hladno zimi,[emo_smijesak]

dobro ste detektirali ovo za Todorića, ne daj bože da se on zainteresira za Luku već onako sijed, a nešto se i znalo spomenuti da bi gradio nekakve silose za žitarice, nemam pojma što ga koči, mislim da je u pitanju ova Vlada, jer je poznato čiji je on ljubimac,
kako god bilo, od 01.07. postajemo europska luka, možda sijedi,možda ćelavi ?

@lacoste
Kolega evo ostalo mi još nešto sitno. Bome mislim da će to ostat unutra malo duže. Kako možete sanjati rast kad ni jedan jači investitor poput Gosp. Bakića ne želi ni čut za Lkri. Osobno mi je žao ali to je tako.

Kolega Moller
Todorić će uzet silose za kunu ako može a ako ne onda će mu mirovinci kupit plaćajući neko njegovo smeće milione. I eto njemu za silose. Ne samo u Lkri već i po srbiji i albaniji uskoro. Masno će vrhnje ubrat igrači samo da unište vrijednost dionice Lkri i nariktaju je igračima za kunu. Pripreme su davno počele. Pitam se samo kako se osjećaju Gosp. Vukorepa i Kožić koji su se natrpali lkri. Lijepo im se portfelj crveni ovi dana. Onda će na 100 kuna istrest sve i spasit što se spasit da. Palo s neba i u nebo se vratilo.

Čekaj 1.07. za prave igraće je Todor i njegova imovina kikiriki.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

@kerub
niste pratili neke ranije postove, nema više po kunu ništa, stiglo je upozorenje iz EU, od 01.07 će sve morati plaćati 1€

@DOVIDJORNO
Apsolutno se slažem s Vama kolega.

New Report

Close