LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što ovo na kraju znači da je ministar Dončić potvrdio interes Kineza za Riječki koridor.Da li to znači da su pregovori već u toku.

Kinezi su već duže vrijeme u pregovorima.

Nedavno je izaslanstvo bilo na prijemu kod Josipovića.

Što se brzo zaboravljaju prave stvari.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ovo poskakivanje Lkri s vremena na vrijeme i iskrcavanje velikih ne zvuči na dobro. Prvo se strepilo od Zg banke i bome kočila je rast dugo vremena. Onda strah od Splitske pa k tome sad strah i od Croatia osiguranja. Ne zvuči ovo na dobro i mene podsjeća na jedan sličan primjer. To je Igh, strogo određena visina i nju se ni po koju cjenu nesmije probiti. Možda griješim ali ovo je samo moje osobno mišljenje. Inače i sam posjedujem još cca 15 % Lkri a ostalo sam zbog potrebe morao prodati prošli tjedan.

Kolega kerub..
Ako su točne informacije koje navodite ,onda bi se trebali zamisliti oni koji postavljaju naloge ,mogu slobodno i na 140 kn i više ,slabo upravljaju svojom imovinom,dnevno gube 10% zarade…

Nema problema za dnevne valuacije, najavljeni ulazak fondova znači održavanje vrijednosti kao što se to radi već duži niz na INA-i.

Zašto ne može pasti ispod cijene stjecanja, jer bi se dogodilo vrijednosno usklađenje financijske imovine što fondovima nije dio poslovne politike.

Do kraja godine će se sve razriješiti i postaviti na nove standarde.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Pojedinci dobijaju velike nnovce za to nariktavanje a svi drugi dugoročno gube. Na sličan način je i naša zemlja u cjelosti uništena. Osobno mi je žao Lkri a i dugo sam bio u njoj. Osjeti se namještaljka i želim reći da tu treba bit oprezan.
Na kraju krajeva sve ovo je samo igra postotaka i jedan veliki ples s vukovima.


Zašto ne može pasti ispod cijene stjecanja, jer bi se dogodilo vrijednosno usklađenje financijske imovine što fondovima nije dio poslovne politike.

Pitanje je po kojoj cijeni će fondovi ići u dokap? Najlogičnije je da idu po nominali tj. po 100 kn….
A to da će fondovi nakon dokapa braniti cijenu na 100 kn možeš zaboraviti, silne novce utukli su nedavno i u dokap LKPC, a nakon toga je LKPC pala skoro -40%!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

U tijeku je vrlo pametno kupovanje. Svaki dan po par tisuća komada a da se cijena ne diže. Naravno uz pomoć plašljivaca na asku.


Pojedinci dobijaju velike nnovce za to nariktavanje a svi drugi dugoročno gube. Na sličan način je i naša zemlja u cjelosti uništena. Osobno mi je žao Lkri a i dugo sam bio u njoj. Osjeti se namještaljka i želim reći da tu treba bit oprezan.
Na kraju krajeva sve ovo je samo igra postotaka i jedan veliki ples s vukovima.

Ti si kao razočaran, prodaješ duže od zagrebačke banke,hehe.
Jesi li proda više.



Zašto ne može pasti ispod cijene stjecanja, jer bi se dogodilo vrijednosno usklađenje financijske imovine što fondovima nije dio poslovne politike.

Pitanje je po kojoj cijeni će fondovi ići u dokap? Najlogičnije je da idu po nominali tj. po 100 kn….
A to da će fondovi nakon dokapa braniti cijenu na 100 kn možeš zaboraviti, silne novce utukli su nedavno i u dokap LKPC, a nakon toga je LKPC pala skoro -40%!
[/quote]

Nema ovdje obrane cijene, ovdje ide proemt gore do 5 puta, a onda ide cijena dionice gori do pet puta, neće je trebati braniti nego zaustavljati, da ne ode gore i više od pet puta.Pozdrav.



Zašto ne može pasti ispod cijene stjecanja, jer bi se dogodilo vrijednosno usklađenje financijske imovine što fondovima nije dio poslovne politike.

Pitanje je po kojoj cijeni će fondovi ići u dokap? Najlogičnije je da idu po nominali tj. po 100 kn….
A to da će fondovi nakon dokapa braniti cijenu na 100 kn možeš zaboraviti, silne novce utukli su nedavno i u dokap LKPC, a nakon toga je LKPC pala skoro -40%!
[/quote]

Objave neku glupu vijest i onda se iskrcaju jedan po jedan prvo Zaba sada bi trebali biti štit Croacia osiguranja poslije bi vjerovatno netko drugi došao na red i tako u krug, pa onda dokap po 100 i.t.d, ja sam svoje prodao svima koji ostaju sretno[emo_palacg]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Bid ponovo nadjačava ask, baš kao što sam rekao. Povratak prema 130 +.[emo_palacg]

New Report

Close