LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo danas vam se zvalo plašenje malih i sakupljanje.

ne, to se zove DISTRIBUCIJA dionica! i nikako nije dobro za naivne male ulagače!
[/quote]
Ovo je čista akumalacija, u dva dana kupljeno za 3,5 miliona kuna i to većina skrivenim nalozima.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Ima i kod naših Grka sličnih situacija P/B prko 3 P/S skoro 5, a cijena podivljala isto…da i njhova ne ide na bubanj…? [emo_dolar]

Vaš link …


Ovo je čista akumalacija, u dva dana kupljeno za 3,5 miliona kuna i to većina skrivenim nalozima.

ma kakvi, ovo je čista distribucija, veliki trpaju male dionicama, a ovi ne kuže o čemu se radi, kad skuže bit će kasno!!!!
to je biti ista priča kao s DLKV samo što je tamo igranka kratko trajala pa nisu uspjeli sve iskipati pa kipaju u padu, a ovdje će vas na 135-140 kn natrpati do ušiju [emo_smijeh]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!


Ima i kod naših Grka sličnih situacija P/B prko 3 P/S skoro 5, a cijena podivljala isto…da i njhova ne ide na bubanj…? [emo_dolar]

Vaš link …

Pogledaj malo kako Pirej radi a kako LKRI.I opet LKRI ima P/E 160 a Pirej P/E 55,skuplja je kako god okreneš.

ATENA – Promet kontejnera u grčkoj luci Pirej značajno je porastao u 2012. godini, pa je kroz Terminal za kontejnere Pirej (PCT), podružnicu kompanije COSCO Pacific iz Narodne Republike Kine, prošlo više od 1,6 milijuna kontejnera u prva tri kvartala ove godine. Prema atenskom dnevniku “Katimerini”, to je značajno više u odnosu na cilj od 1,4 milijuna kontejnera i za oko 96 posto više u odnosu na promet kontejnera iz istog perioda 2011.
COSCO je objavio da je samo u rujnu, PCT imao promet od 171.000 kontejnera, što je za 77,4 posto više u odnosu na isti mjesec lani. Dužnosnici PCT procjenjuju da će do kraja decembra, oko 2,1 milijuna kontejnera, dužine 6,1 metara, proći kroz Pristanište II. Prvobitni cilj je bio dva miliona kontejnera za čitavu godinu.
http://www.seebiz.eu/luka-pirej-rast-kontejnerskog-prometa-iznad-ocekivanja/ar-50899/

"Only dead fish swim with the stream"

Nevjerojatna je briga pojedinaca za dioničare LKRI kada ona raste a rast će i dalje tako da će ti dušebrižnici se sa nama družiti još dugo, moram priznati da mi je drago jer je tema bila zamrla.

@rade6
Kolega ovo vam je akumulacija jer se kupuje skrivenim nalozima i vaš argument da kupuju mali je presmiješan jer je u dva dana kupljeno za 3,5 miliona kuna a to sigurno nisu mali.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Nema potrebe za nagađanjima,pustimo situaciju i razvoj tržištu…do kraja tijedna pa ćemo se uvjeriti…



Pogledaj malo kako Pirej radi a kako LKRI.I opet LKRI ima P/E 160 a Pirej P/E 55,skuplja je kako god okreneš.

jao,jao,jao….pa LKRI je balončina kako god okreneš!
drastično je precijenjena u odnosu na luku Kopar, drastično je precijenjena u odnosu na luku Pirej, drastično je precijenjena u odnosu na gotovo sve dionice na ZSE!
kolega bigfoot, možete li, uzevši u obzir BV i P/E procijeniti koja bi bila fer vrijednost LKRI u odnosu na nekakav prosjek ZSE? hvala!
[/quote][emo_palacg][emo_namigusa]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Pogledaj malo kako Pirej radi a kako LKRI.I opet LKRI ima P/E 160 a Pirej P/E 55,skuplja je kako god okreneš.

ATENA – Promet kontejnera u grčkoj luci Pirej značajno je porastao u 2012. godini, pa je kroz Terminal za kontejnere Pirej (PCT), podružnicu kompanije COSCO Pacific iz Narodne Republike Kine, prošlo više od 1,6 milijuna kontejnera u prva tri kvartala ove godine. Prema atenskom dnevniku "Katimerini", to je značajno više u odnosu na cilj od 1,4 milijuna kontejnera i za oko 96 posto više u odnosu na promet kontejnera iz istog perioda 2011.
COSCO je objavio da je samo u rujnu, PCT imao promet od 171.000 kontejnera, što je za 77,4 posto više u odnosu na isti mjesec lani. Dužnosnici PCT procjenjuju da će do kraja decembra, oko 2,1 milijuna kontejnera, dužine 6,1 metara, proći kroz Pristanište II. Prvobitni cilj je bio dva miliona kontejnera za čitavu godinu.
http://www.seebiz.eu/luka-pirej-rast-kontejnerskog-prometa-iznad-ocekivanja/ar-50899/

ovdje je potreban veliki oprez, po svim pokazateljima LKRI je jako precijenjena! možda za par godina ne bude tako, ali tko kupuje po ovim cijenama mora biti svjestan da plaća jednu od najskupljih dionica na ZSE!

Dečki,dečki…pa nema se smisla ljutiti jer postiram neke činjenice koje se daju lako provjeriti(nema kod mene drukanja tipa ide to gore,dole),a još manje slati uvredljive privatne poruke.
Pa neće vam neki bigfoot pisanjem srušiti cijenu!Nije valjda LKRI neki balon da se može tako lako ispuhati!?
Ne,dionica me ni najmanje ne zanima(možda tek za 4-5 godina ako se neke stvari poprave),na forumu sam već jako dugo i svi već manje više znaju kakav je tko tip ulagača…
Ali pisat ću ako mi se piše,sigurno neću slušati neke nervozne likove sa kosturskim glavama koji mi naređuju da se maknem sa teme![emo_plazi]
@fago
LKRI je svakako užasno precijenjena,to vidi svatko tko želi vidjeti.Za realnu vrijednost mi treba još podataka o konkurentskim lukama,sa crobex-om je glupo uspoređivati,taj je index odavno izgubio smisao s obzirom na njegov sastav.

"Only dead fish swim with the stream"

Dakle bila je prilika da ode ispod 130 nije išlo, opet se lupa po asku, malo dionica ispod 140.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pogledajte grafove brodara, ovdje mislim da nam slijedi sličan scenario. Jedina je razlika što LKRI još nije napravila 50 ili više posto rasta pa za one koji kasno pale još nije kasno.

Logično je da nakon porasta brodara rastu luke ipak su to povezani biznisi. Glede fundamenata na LKRI, samo mogu kazati da sam zaradio dosta novaca do sada na lukama a da sam gledao fundamente nikad ih ne bi zaradio.

New Report

Close