LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto dionica pada, nakon dolaska Filipinaca pala je sa 250 na 115, o čemu se radi, u čemu je problem.


Zašto dionica pada, nakon dolaska Filipinaca pala je sa 250 na 115, o čemu se radi, u čemu je problem.

čekamo da sve “harpije” prodaju po 115-116, a tek tada ćemo krenuti u dizanje! zašto “harpijama” dati da zarade na ovoj dionici??? [emo_palacg]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Nemojte podcjenjivati LKRI.Slažem se da fundamentalno nije nikad bila jeftina ali LKRI je tzv. “narodna”,popularna dionica.Ako nam burza zaista malo žešće krene i stignu neki novi klinci potaknuti pričama o lakoj zaradi ovo bi lako moglo preko 200 kn.
Sjećam se priča 2005 kad je bila na 100 kn i komentara kako je skupa a na kraju završila na 1000 kn skoro.

"Only dead fish swim with the stream"

Šišanje ovaca i dalje traje!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Neće ovo još nigdje!
Ovo je kao mrtvi kapital i mislim da ljudi bježe zato.
Iako po mojim procjenama možemo očekivati i ovdje neki rast za nekih 30 dana.
Dotle mrljavljenje i cijeđenje.


Neće ovo još nigdje!
Ovo je kao mrtvi kapital i mislim da ljudi bježe zato.
Iako po mojim procjenama možemo očekivati i ovdje neki rast za nekih 30 dana.
Dotle mrljavljenje i cijeđenje.

Špekulantima je mjesec dana puno. Ulagačima vremenski malo 🙂

Malo po malo i evo Lkri na 108 kuna. A vrijeđali ste me svaki dan. Kako se sad osjećate kad ćete uskoro prodavati ispod 108 kuna ?

Zašto bi na 108, zašto ne bi na 98.


Malo po malo i evo Lkri na 108 kuna. A vrijeđali ste me svaki dan. Kako se sad osjećate kad ćete uskoro prodavati ispod 108 kuna ?

daj ne baljezgaj, cijena je i dalje na 115 kn, na koliko si i ti prodao pred 10 dana pričajući iste budalaštine….

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Zato što pasti i na 88 kuna a onda se prodat za prosjek 100 kuna.
Sretan ?

A kada će na 298.


Malo po malo i evo Lkri na 108 kuna. A vrijeđali ste me svaki dan. Kako se sad osjećate kad ćete uskoro prodavati ispod 108 kuna ?

Nego na kojoj ti to burzi trguješ da je cijena LKRI na 108 kuna? Reko da kupim par tisuća, pa da radim arbitražu [emo_smijeh]

New Report

Close