LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inverter

Ma ne ti, Flyer, nadam se da je izašao

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

e dečki dragi, zbog pada rejtinga ovdje bi se mogla odigrati ubrzana privatizacija i lansiranje kao već 10 puta do sada
izaći će info, blokirat će trgovanje na par sati, a kad se deblokira počet plaćat ćete 20-30% skuplje nego sada
LKRI ne može jače pasti jer svi znamo što ovdje slijedi, pitanje je samo tajminga tako da ovi prozirni pokušaji rušenja neće uspjeti jer ima dovoljno pametnih koji u tišini skupljaju

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

@ledsamurai
kolega, nadam se da si počeo skupljati [emo_namigusa]

nevjerojatno kako se mjesecima cijede dionice na 114-120 kn, a maheri se u tišini trpaju.
joj kad ova raketa krene, samo nebo zna dokle će [emo_palacg]

Kad neće naši oće Srbi
Vaš link …

Situacija je takva da će iduće godine krenut konkretne stvari…privatizacija je u zraku pa kreće nastavak modernizacije i povećanje kapaciteta i profita… 27.12.12. Starost: 8 h
Novo ruho riječke luke u novoj godini
Iduće godine Luka Rijeka poprimit će novi izgled, najavio je danas ravnatelj Lučke uprave Rijeka Vlado Mezak. U proljeće stiže nova prekrcajna oprema na kontejnerski terminal Brajdica, a za područje Delte i Porto Baroša odabrat će se ulagač, čime će i ti dijelovi obale započeti svoj razvoj.

Time počinje projekt Rijeka Gateway kojim se proširuje kontejnerski terminal na Brajdici i gradi novi kontejnerski terminal na Zagrebačkom pristaništu. Rijeka Gateway obuhvaća i Port City Interface, projekt poznatiji kao razvoj Delte i Porto Baroša, od kojeg se očekuje da stvori gradsku oazu s uređenim pristupom moru.

Promjene se ovoga proljeća očekuju i na riječkom lukobranu, a kreće i oživljavanje Putničkog terminala. Javlja Branka Malnar:

Znači li to da će uskoro žaliti svio oni koji nisu kupovali izmežu 110-117 ?
Ipak ja za jači ulaz čekam 120 [emo_namigusa]

Znači li ovo da bi Lkri mogla ić nekom za kunu ?


Znači li ovo da bi Lkri mogla ić nekom za kunu ?

daj ne lupetaj…čak i da ode nekome za 1 kn (što nema ni 0,1% šanse) opet bi išla javna ponuda po prosjeku zadnja 3 mjeseca, a to je nekih 116-117 kn

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

E pa upravo to sam i mislio [emo_namigusa]

@faust 55
Dugo sam mislio kao ti i sad kad sam krcat kao brod bome se ne slažem s tobom. Ajde mi objasni zašto ti stavljaš Lkri u Top 10 kad to nije.
Za mene je redosljed : Aci, Atgr, Ernt, Ddjh, Korf……. a Lkri daaaaaleko od toga. Ispričavam se svim dioničarima ovog purana kojeg sam i sam vlasnik.

svi krcati ko brod i onda se cudite zasto ne raste [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close