LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Teletekst stranica br. 202…zadnja rečenica, lkri će imati 15 puta više posla.[emo_zacudjen][emo_dolar]
isto tako od nizinske pruge nista…,ide krpanje stare pruge [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]
[/quote]
upravo zato će biti 15 puta više posla. Ne laži ljudima.
[/quote] nazivas me lazovem zato sto sam demantirao izgradnju nove nizinske pruge ,,to nije ljepo od tebe [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Da li je možda netko zadnjih dana vadio knjigu dioničara u SKDDu?. Ja imam od prije mjesec dana, pa ako netko slučajno ima noviju nek se javi na PM da usporedimo [emo_smijeh]. Vidim da je netko počeo zadnja dva tjedna skupljati i to znalački pa me čisto interesira o kome se radi.

Samurajčiću, radi se o meni !
lijep pozdrav

http://www.poslovni.hr/forum/tema/dizalice-od-5-mil-eura-u-luci-rijeka-22149

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pad kreditnog rejtinga RH u rang smeća neminovno će dovesti do ubrzane rasprodaje preostalog državnog “zlata i srebra”, a LKRI je sigurno jedna brzonaplativa privatizacija te ako će LKRI ikad biti do kraja privatizirana, očekujem to sljedeće godine jer RH (po Linićevoj izjavi od malo prije) odustaje od daljnjeg zaduživanja vani, a milijarde i milijarde dugova koji dolaze sljedeće godine ni domaće banke neće moći iskreditirati

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Kolega Gismund, znači sve Zlatne koke će ovi naši luđaci rasprodati.
E da je sad imati sve te banke, Inu i sve što je dano Todoriću za kunu, gdje bi nam kraj bio. Ovako možemo raditi kao robovi ali šlaga kušati nikad nećemo, šlag je za druge. Lijepo je bilo imati i Ht a vidi na što smo spali.
Kud plovi ovaj ludi brod i hoće li završit onako jadno kao i Linićevi brodovi rugla u Rijeci na glavnoj obali..

slažem se da je pad kreditnog rejtinga zapravo zeleno svjetlo za hitnu privatizaciju svega što je još preostalo u drž. vlasnišrtvu, a pogotovo onoga što nije strateški važno kao npr LKRI.
moja prognoza – privatizacija LKRI počinje za 2-3 mjeseca!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


slažem se da je pad kreditnog rejtinga zapravo zeleno svjetlo za hitnu privatizaciju svega što je još preostalo u drž. vlasnišrtvu, a pogotovo onoga što nije strateški važno kao npr LKRI.
moja prognoza – privatizacija LKRI počinje za 2-3 mjeseca!

Ovo je i moj način rezoniranja. Danas sam dosta skupio..Zapravo ne dosta nego cca 2/3 protrgovanog…

flyer@ imas li dovoljno municije u slucaju ovoga ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

Za sad imam. No, nikad neznaš kakv će biti razvoj situacije…


@inverter

Za sad imam. No, nikad neznaš kakv će biti razvoj situacije…


A što ne pustiš da padne, nego kupuješ ovako visoko?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mcinha@ ja ? NE

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close