LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za sad sam na 50% sa dokupom,ne vrijedi biti agresivan na kupnji jer ode lučica prebrzo prema 150 a to mi za sada ne odgovara![emo_namigusa]

Teoretičari.

Realnost je puno opipljivija.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Krivo mislite,moja namjera je skupiti što više po ovim niskim cijenama jer potencijal koji ima lkri je popriličan a i mogli ste ćuti danas u dnevniku nove tv premijera Milanovića kakve investicije planiraju sa našom lučicom(big deal)!Mišljenja sam da ste vi kolega inverter već jako nervozni i da se jako znojite što cijena ne pada a pozitivnih vijesti sve više![emo_novac]

Sve lagano kreće, mislim da će i ovo!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Svi šute o Katarcima. Dobro, dobro, kupovat ćete po 150 + ko ludi.[emo_dolar]

Lojtra@ tako je ,bilo je rijeci o tome…kupovina ili iznad 150-160 ili ispod 90…ovo izmedju je nicija zemlja…iliti trgovanje ja tebi ti meni…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislio sam na kupovanje po iznad 150 dolara.[emo_plazi][emo_plazi]

Teletekst stranica br. 202…zadnja rečenica, lkri će imati 15 puta više posla.[emo_zacudjen][emo_dolar]


Teletekst stranica br. 202…zadnja rečenica, lkri će imati 15 puta više posla.[emo_zacudjen][emo_dolar]
isto tako od nizinske pruge nista…,ide krpanje stare pruge [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

NE kolega inverter upravo suprotno,smanjuju se nepotrebni troškovi u izgradnji nizinske pruge kao i ubrzavanje modernizacije i funkcionalnosti naše lučice jer bi se sa izgradnjom nove pruge izgubilo previše novaca i vremena.(otkup zemljišta pa zeleni pa razno razne studije,elaborati)a obnovom već izgrađene pruge se sam proces znatno ubrzava tako da će položaj naše lučice u narednim godinama biti sve atraktivniji i zanimljiviji pomorski pravac kao i poveznica između azije i europe.Luka Rijeka ima veliki potencijal da u sljedećih par godina postane nezaobilazna ruta svjetskog kontejnerskog prometa.

Ja se konačno slažem s nekim ministrom, a to je da u prvoj fazi s minimalnim troškovima treba pokrpati pravac da se poveća brzina i sigurnost tereta, a dalje nadogradnja i razvoj.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.



Teletekst stranica br. 202…zadnja rečenica, lkri će imati 15 puta više posla.[emo_zacudjen][emo_dolar]
isto tako od nizinske pruge nista…,ide krpanje stare pruge [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]
[/quote]
upravo zato će biti 15 puta više posla. Ne laži ljudima.

New Report

Close