LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



smjesni ste ,camite vec 2 godine ovdje ,ljepite clanke i dokupljujete a top 10 vam iskrcava jos od 250-280 kn i super ste posao napravili ..ma mozes mislit…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

A i gospon Inverter (što to točno znači po samom korisniku, neka mi pomogne)kako je moguće da se često javlja po temama o dionicama koje, po njegovom, ne valjaju.
[/quote] je ,,bolji su vam ovi sto hvale i usput vam prodaju… friski primjer :DLKV

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Naši bi već sklopili suradnju sa kinezima i sam ciklus međusobne razmjene dobara i usluga bi bio u punom jeku i naša lučica bi bila profitabilnija i dobit bi se povećavala međutim o tome ne odlučujemo mi sami pogotovo sad kad smo na pragu EU.NJemačka je jedna od zemalja EU koja nam već sada a pogotovo kad ćemo biti u EU daje određene smjernice koje će biti za obostranu korist a tu prvenstveno mislim na lobiranje prema svojoj luci Hamburg zanemarujući kineze.Uprkos svemu ulaskom u EU naša lučica će imati ogromne mogućnosti što širenja a što međunarodne suradnje sa drugim zemljama u EU i šire.

Nadam se da će netko pokupiti ovog kočničara na 121 u jednom grizu.[emo_palacg]


http://www.seebiz.eu/francuski-granit-i-agrokor-zele-partnerstvo-s-lukom-rijeka-oko-silosa-za-zitarice/ar-51153/

Ako netko nije u toku…..
a ima i tu:
http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-turisticki-sektor-luka-rijeka-i-dioki-s-vise-pozornosti/ar-51196/

Evo pružam ti priliku ponovo pa me ti poklopi [emo_namigusa]


Evo pružam ti priliku ponovo pa me ti poklopi [emo_namigusa]

???
Ja sam uvijek na bidu. 7 puta nadokupljivao.[emo_palacg]

Molim te ne foliraj i ne pričaj samo da pričaš jer sam ja pokupio 80% od ovog što je prošlo. Isto kao i jučer i sve ove dane ovdje i na Atgr.

Nisam rekao da sam danas kupio…[emo_zacudjen]
ali prije 2-3 dana sam zadnji puta nadokupio.

Kolega harpija niste samo Vi skupljali, i ja sam mezio samo pomalo.

[emo_cool]Kolege i ja sam sa vama u “prvim redovima”,imam volje i živaca strpljivo čekati da mi se plijen približi!Tri mušketira u akciji![emo_cool][emo_cool][emo_cool]

Sve pet, samo ostavite municije i za dokup. Nikad se nezna jer ovi oblaci što se dižu nad Crobijem ne zvuče dobro. Mnogi će se sakrit u mišju rupu a mnogi iz nje neće ni izaći. Takav je život.


Sve pet, samo ostavite municije i za dokup. Nikad se nezna jer ovi oblaci što se dižu nad Crobijem ne zvuče dobro. Mnogi će se sakrit u mišju rupu a mnogi iz nje neće ni izaći. Takav je život.

Bilo bi pošteno da kažeš i da će netko propustiti voz. Najrealnu mogućnost si zanijekao i time oštećuješ male dioničare za propuštenu dobit.

New Report

Close