LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oni baš imaju neku čudnu taktiku sa tom prodajom. Uglavnom prodaju kad je cijena nisko [emo_smijeh]

valjda oni znaju kome tovare

Ajmo ljudi, meni odgovara i gore i dolje. I na asku i na bidu sam.
Kupujte , prodajte,izlažite se, jeftino dam samo da prodam..itd.[emo_ljut]
Dosada ubija.[emo_mrgud]

bodul11@ bez nervoze, sad ce to na 300 kn ,taman kad ste svi nakrcani , samo se vas ceka da se krene,vlakic krece sa perona [emo_plazi][emo_plazi] …evo sad ce doc kineska radna snaga i krecu radovi nizinske pruge ,planovi postoje vec 40 godina…ali nema dok kinezi to ne uzmu u ruke ,zbombat ce to za 3 mj, [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Inverter
Sve si točno napisao samo su ti ovi zadnji smajlići krivi. Valjda si se zabunio, trebali su biti [emo_palacg][emo_novac]

Kolega inverter,neće ti kinezi doći ove godine i sve pokupovat ali u 2013.će biti iz riječi u djela a naša lučica se sada zagrijava da bi iduće godine krenuo rast na zdravim temeljima!

Evo, danas i 2 kn. Mora to najmanje na 270 odakle je i krenulo padati a bez razloga. Kočničari, više ne koče, iscurilo valjda ulje. A dioničari se još boje jače lupiti po asku al kad krene bit će strelovito. Ne mora to tako biti ali imam takav filing. Znamo kako lkri raste kad krene. Ona je u grupi brzorastućih kao što su i Tisk i hdel..itd. Uskoro i dlkv.

Kada pogledamo u 2007.i cijenu dionice od 1000kn i sada 2012.sa cijenom 118 a s obzirom na potencijal i širenje lučice i sam položaj na svjetskim rutama za prijevoz ova cijena dionice je apsolutno neopravdana.Ovakva prilika koja se pruža za akumulaciju na ovim razinama meni odgovara i nadam se da mi neće “pobjeći”.A da i sad sam se sjetio dal netko od kolega zna gdje nam je naš forumaš peyo?


Oni baš imaju neku čudnu taktiku sa tom prodajom. Uglavnom prodaju kad je cijena nisko [emo_smijeh]

Tako je. Sad je neće prodavati kad će se cijena kretati 150-250 kn nego za godinu dana kad će opet biti 100-120 kn.[emo_zacudjen]

Nadam se da će uskoro slične vijesti biti i u LKRI 🙂

http://www.seebiz.eu/luka-pirej-rast-kontejnerskog-prometa-iznad-ocekivanja/ar-50899/

A Kinezi nekima nisu dobri…
Mislim da ne moram niti napominjati da mi je u interesu da dionice rastu 🙂


smjesni ste ,camite vec 2 godine ovdje ,ljepite clanke i dokupljujete a top 10 vam iskrcava jos od 250-280 kn i super ste posao napravili ..ma mozes mislit…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

A i gospon Inverter (što to točno znači po samom korisniku, neka mi pomogne)kako je moguće da se često javlja po temama o dionicama koje, po njegovom, ne valjaju.

Dakle kinezi prodaju dionice da si spuste cijenu. Zanimljivo!

http://www.seebiz.eu/francuski-granit-i-agrokor-zele-partnerstvo-s-lukom-rijeka-oko-silosa-za-zitarice/ar-51153/

New Report

Close