LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel bude i kakav brod opet zalutao?
Nema ovdje više lutanja, možda jedino ovi što prodaju lutaju…

ZABA skrbnički skratio poziciju za 1.000 komada. Još samo 9.551 komad i glavni rušitelj još tamo od 250 kuna i filipinaca je out [emo_smijeh]

http://www.seebiz.eu/hajdas-doncic-luka-rijeka-i-zagreb-bit-ce-dominantni-logisticki-cargo-centri/ar-50939/

Kolega to vam je oko 2 tjedna ili još manje i povratak prema realnim cijenama a pritom mislim na razine od 150 i više je otvoren.Naša lučica je od geostrateške i nacionalne vrijednosti a samim time i naš ministar lobira u “srcu”Europe.Mišljenja sam da logikom zdravog razuma i ostalih čimbenika npr.kapacitet će se povećavati iz godine u godinu pa će i atraktivnost biti veća,zainteresiranost Kineza (znamo da oni imaju kapital a i znanje) će biti sve veća a sam ulazak u uniju nam otvara enormne mogućnosti!Moje subjektivno mišljenje je da je lkri jedna od 5 dionica koja ima najveći potencijal u 2013.i idućim godinama za “otključavanje” vrijednosti kao što bi to rekao jedan naš “stari”znanac.

Ne jedna od 5 nego prva.[emo_novac][emo_novac]

za LKRI se slažem da spada među best buy…. zamjetna je višemjesečna akumulacija dionica na 115-120 kn, a zna se što slijedi nakon toga [emo_namigusa]


za LKRI se slažem da spada među best buy…. zamjetna je višemjesečna akumulacija dionica na 115-120 kn, a zna se što slijedi nakon toga [emo_namigusa]
ne zna se nista dok ne krene…ajd stavi i ti koji link o kinezima.filipincima iliti englezima…mozda se nadje neki naivac pa se zaleti do 120 kn [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega inverter vas sarkastican stav i podbadanje ostalih clanova na vama svojstven nacin nikamo ne vodi.Sami sebe uzdizete i stalno pisete kako ste prodali u pravo vrijeme,kako ste zaradili…izvolite i napisite dali posjedujete doticnu dionicu i konkretan stav, a ne u nekakvim siframa.Smeta mi vase “pametovanje” i ponasanje kojim dajete naslutiti kao da znate nesto vise a ustvari nemate pojma ni sta cete sutra kupiti a kamo li nesto drugo.Ako vam je uzdizanje samog sebe na nekom xy forumu hrana za za dusu onda nastavite i zivite u svijetu maste i interneta. Znajte ako ste tu nekakav “frajer” u stvarnom zivotu je sasvim nesto drugo. Da bi te nesto prodali prvo trebate i kupiti,nemoguce je samo prodavati…lp i sretno. ps.zar stvarno mislite da se ovdje nece zaraditi??[emo_zacudjen]


ZABA skrbnički skratio poziciju za 1.000 komada. Još samo 9.551 komad i glavni rušitelj još tamo od 250 kuna i filipinaca je out [emo_smijeh]

uf, gledano prema količini zadnjih par tjedana pomislih da su do sad možda sve istresli a kad ono ima još … strpljen-spašen

Optimist - loše informirani pesimist

Oni baš imaju neku čudnu taktiku sa tom prodajom. Uglavnom prodaju kad je cijena nisko [emo_smijeh]


Oni baš imaju neku čudnu taktiku sa tom prodajom. Uglavnom prodaju kad je cijena nisko [emo_smijeh]

Je, ako ne pogoduju nekome ili prodaju međusobno!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Samo se Vi tješite al ne zaboravite da će Vam prije rasta biti pad ravan potresu. Tek tad će podobni kupit za siću od poslušnika i okrenuti masnu paru. Bit će uskoro drž gaće, poplava u luci pa zato sačekajte i ostavite koju kunu za kasnije.

New Report

Close