LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O konačno je netko našao hrabrosti i opalio po Asku. Kupnja je prilično ojačala. Ajmo ZABA trpaj sad po bidu [emo_smijeh]. Imaš kome.

Vaš link …

Previše se pruge godišnje obnavljalo treba to malo srezat, nevjerojatno[emo_mrgud]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Konačno je netko snašao hrabrosti i lupo bo kupnji [emo_smijeh]. Jel ima koji jaki igrač u ovoj dionici ili će nas ova sranja po vanjskim burzama dotući.
Gledam sad recimo kretanje grčkog indeksa u zadnji 5 godina. Bio je nešto preko 500 2007. kad smo mi bili preko 5.000. Znači ekvivalent su nama samo s jednom nulom manje.
Pali su do 200 i sad su preko 300, što bi kod nas značio ekvivalnet preko 3.000. Ma koja smo mi to prčija od burze 🙁

LNG made in by Qatar!

Realno može, idejno savršeno ponuditi najbogatijima.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-objavljuje-popis-svih-projekata-koji-ce-biti-ponudjeni-katarcima/646253.aspx

Ma dajte više ljudi uložite nešto. Da je svaki investitor kojem smo mi nudili projekte kupio jednu dionicu Luke sad bi cijena bila na 300 kuna. Stvarno mi je iskreno već smiješno ovo naše nuđanje svega i svačega svima i svakome.

U Seebizu piše da će dionica danas rasti…..[emo_mrgud]

I danas netko ima istovar!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Nude novi projekt kontejnerskog terminala Qatarcima? Da li to znači da su se Kinezi ohladili od istog? [emo_zacudjen]


Nude novi projekt kontejnerskog terminala Qatarcima? Da li to znači da su se Kinezi ohladili od istog? [emo_zacudjen]

kada im Čačić prezentira projekat, nema da [emo_smijesak]omane


U Seebizu piše da će dionica danas rasti…..[emo_mrgud]

to ste Vi kolega čitali stari broj iz 2011[emo_namigusa]


I danas netko ima istovar!

Uf, pa koliko još toga ima?

Optimist - loše informirani pesimist

‘Kineska četvrt’ u riječkoj luci zabrinjava Nijemce?

New Report

Close