LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ćihi ćihu decki ,di je taj vlak zapeo ? mozda gledam krivi kolosjek [undecid] [yawn]

Polako, polako, imaju sad špekulanti druge igračke, nemože sve odjednom…pogledaj na Viaduktu-hop,hop, tri dana i nema više po 2xx, sad prati malo Hidru-u dva-tri skoka i nema više po 9x. Ne okreneš se oko sebe, a vlakić ode 30%. Misliš da će drukčije biti na lkri? Čujemo se u travnju iduće godine, mislim da je više neće biti po 1xx. Jesi li spreman (opet) propustiti zaradu?

Sve aktivnosti usmjeriti na promicanje riječkog prometnog pravca i riječkog gospodarstva u cjelini

http://www.rijeka.hr/SveAktivnostiUsmjeriti

“Iz svih kontakata koje se odnose na Luku prema Lučkoj upravi i drugim tvrtkama koje se bave transportom, u trenutku kada je ulazak Hrvatske u EU izvjestan, raste interes za Rijeku, riječku luku i riječki prometni pravac, to se mora iskoristiti na najbolji mogući način …”

i jel to možda odmah i konkurent malo živnuo ?!
LUKA KOPER, d.d., Koper (LKPG)
http://www.ljse.si/cgi-bin/jve.cgi?SecurityID=LKPG&doc=818

Optimist - loše informirani pesimist

Ma ne trebate se ovdje bojati ukoliko su vam ulazi na ovim razinama. Ovo je doslovno sigurna Luka, a kroz mjesec dana bi trebalo izaći i izvješće za koje je sadašnji predsjednik Uprave napomenuo da će biti bolje nego prijašnja. Po meni će to biti triger, a ako krene još koja od priča koje se već mjesecima pričaju za LKRI možda se i obistini ono što je gore napisao kolega hobo. I to malo prije nego on vjeruje 🙂

http://www.vecernji.hr/biznis/hrvatske-luke-ulazak-azijskih-proizvoda-europu-clanak-459779

Ma to za travanj iduće godine sam si dao veliku rezervu, da me nebi već za mjesec-dva g. Inverter potezao za rukav-btw.drago mi je zbog Invertera što mu je konačno svanulo sunce na Atlantskoj. Ako nebude okidač izvješće, onda će sigurno biti približavanje datuma ulaska u EU, kada se stvari bitno mijenjaju za LKRI-nabolje. Ne treba ignorirati činjenicu da ovdje imamo prisutnog jakog prodavača koji koči svaki ozbiljniji rast. Qui bono, teško je reći, kome nije u interesu jači rast, neznam, ali mislim da neće moći još dugo štopati.

Čuj iskreno meni nije jasno kakav je to JAKI prodavač. Bid stalno postoji i bez problema može prodati tih par tisuća koje još ima, ali jednostavno stalno stavlja na Ask količine par kuna iznad Bida. Prije bih rekao da se neki jači igrač boji da mu cijena ne utekne sa ovih lijepih razina.
No što se duže bude trgovalo na ovim razinama i što veće količine se uspiju sakupiti ovdje, to će rast biti brži. Ja sam skupio lijepu količinu i polako dokupljujem. A nakon što se “potroši” rast na dionicama koje su trenutno u fokusu, doći će igrači i k nama na ukrcaj. A onda će Inverter gledati u zadnji vagon Japanskog vlaka kako mu odmiče i ostavlja ga u prašini 🙂

Upravo to sam mislio pod “jaki”. Igra na psihu-postavlja debele naloge, ali dovoljno visoko da ga ne dohvate slučajno, ali postiže cilj-plaši kupce, niko se ne usudi potegnuti. S vremenom će se skupiti kritična masa a kupnji, samo treba trigger-ili jako dobro izvješće ili u najgorem slučaju približavanje 1.srpnja 2013.

kao što je LKRI pred par mjeseci imala jaki skok sa 100 na 150 kn pa se vratila na 120 kn, tako sad druge dionice tipa ATPL, VDKT odrađuju skokove…kad se one ohlade, vratit će se i LKRI ponovo u fokus jakim rastom, zato sad treba kupovati oko 120 kn dok ima,pa potom prodavati ovima koji će iskakati iz ATPL, VDKT i sl.

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Mecka, 03.10.2012. u 13:58
Bid stalno postoji i bez problema može prodati tih par tisuća koje još ima

pljusss po bidu , pucaju ovdje živci ko kokice

hobo@ svako malo novi nick laprda o neizmjernom potencijalu LKRI a cjena sve niza …dajte ljudi pometite taj ask pa cemo vas shvatit ozbiljno…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A zašto bi netko meo Ask da bi ga ti shvaćao ozbiljno? Pa vidiš da se lijepo da skupiti i na Bidu.

Anonimno, 03.10.2012. u 14:47

svako malo novi nick laprda o neizmjernom potencijalu LKRI a cjena sve niza …dajte ljudi pometite taj ask pa cemo vas shvatit ozbiljno…

cijena je ista već 3 mjeseca oko 120 kn, a u samo 3 zadnja dana prodavači su ostali bez više od 3000 dionica…to je odlična taktika, treba ih cijediti dok ne prodaju i zadnje dionice, a onda je u 1-2 dana dići na 150 kn pa će u očaju oni sami skidati prodaju iznad 150 kn

New Report

Close