LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 00:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,73
6.836
884
7,75
7,90
-1,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/I94D3tMlqhd76qB9t4rebg==.pdf

lijepe informacije

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

a da krenemo i mi malo u pomoć s lopatama, da se to što prije iskrca,da može krenuti drugi,
samo da nas ne pozovu Milanović, Linić I Ćaćić na ORA za izgradnju pruge [shocked]



8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)14.074 0,24 Skrb. račun – 3.272

Evo još jednog prodavača. Koji pak su sad ovi?

8. OTP BANKA D.D. (52508873833) 14.074 0,24 Skrb. račun

A koji su sad pak ovi … neki novi igrači ?

Optimist - loše informirani pesimist




8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)14.074 0,24 Skrb. račun – 3.272

Evo još jednog prodavača. Koji pak su sad ovi?

8. OTP BANKA D.D. (52508873833) 14.074 0,24 Skrb. račun

A koji su sad pak ovi … neki novi igrači ?
[/quote]
Hoče i Mađari svoj dio, ako krene rudača preko Rijeke

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.





8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)14.074 0,24 Skrb. račun – 3.272

Evo još jednog prodavača. Koji pak su sad ovi?

8. OTP BANKA D.D. (52508873833) 14.074 0,24 Skrb. račun

A koji su sad pak ovi … neki novi igrači ?
[/quote]
Hoče i Mađari svoj dio, ako krene rudača preko Rijeke
[/quote]

Na više dionica je zabilježena ta promjena u TOP10 proteklog tjedna. Zaključak je da je vjerojatno neki fond ili malo jači igrač promjenio banku skrbnika. Mislim da je netko i napisao da se radio o OTPovom fondu.

Koji igrači na LKRI. Ekipa sa skrivenima na prodaji, ekipa sa vidljivima na kupnji i u rasponu od par kuna nitko ne popušta. Dajte više udarite po Bidu da kupim natrag što sam prodao [lol]

GDJE SU RIJEČANI?
DAJTE IZVJEŠTAJ.
JEL SVE IDE PO PLANU S ONOM RUDAČOM?

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


GDJE SU RIJEČANI?
DAJTE IZVJEŠTAJ.
JEL SVE IDE PO PLANU S ONOM RUDAČOM?

Koja rudača nije još dovoljno palo čekaj pusti rudaču,i postavi se malo niže pa ako nešto upane dobro. [thumbsup] [bye]



GDJE SU RIJEČANI?
DAJTE IZVJEŠTAJ.
JEL SVE IDE PO PLANU S ONOM RUDAČOM?

Koja rudača nije još dovoljno palo čekaj pusti rudaču,i postavi se malo niže pa ako nešto upane dobro. [thumbsup] [bye]
[/quote]

puno nas čeka da dođu količine na prodaju ispod 120 kn, ali nema ih, a meni se ne drži nalog bez veze…. samo neka se naslažu na prodaji pa da vidiš kad ih počistimo. ovdje su kinezi pred vratima i svi to znamo, pitanje je samo kad će natječaj, a bit će to brzo jer ministar se vratio iz Kine gdje im je ponudio ulaganje u LKRI i moguću privatizaciju

fagot @ krenite vec jednom

Anonimno, 20.09.2012. u 21:14
samo neka se naslažu na prodaji pa da vidiš kad ih počistimo
imas ih koliko hoces…kreni cistit pa da vidis koliko ce se jos toga naslagat,,, [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako se toliko naslaguju onda ili dionica nije dobra, ili se radi o nečemu drugome štpoanju cijene u cilju nakrcavanja istih koji navodno prodaju. [thumbsup] [bye]

LKRI će možda prva u privatizaciju od svega što se najavljuje, tamo je situacija čista, interes vani je velik i država može dobiti lijepu lovu. Zato nitko veliki ne prodaje nego mali svako toliko prospu po bidu da se prebace u neku špekulativnu dionicu.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close