LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje si to pročitao?

Ima puno lipih stvari ali ne smin kazat:)



Privatizacija ostalih terminala je na pomolu, pogotovo terminala Silos.

Imam dionice LKRI, ovo nije nagovor na kupnju niti prodaju istih.

Gdje si to pročitao?
[/quote]

Pozivam se na članak 456, stavak 1. Zakona o tržištu kapitala.
Još jednom stavljam slijedeću ogradu: Imam dionice LKRI, ovo nije nagovor na kupnju niti prodaju istih.

http://danas.net.hr/hrvatska/policija-zbog-kineza-preplavila-zagreb

Ljudi,al stvarno…Kinezi su se nesto uzvrtili po Hrvatskoj lete tam,lete vam…mislim da to nije sigurno bzvz i da nam se neki INFO uskoro sprema…kako ono netko jednom reće: "prije svakog (velikog) rasta ide i (veliko/I) pad/rušenje!?!

ADIO ekipa! [cool] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Da. Da prijatelju „ajkulazg“, dobro je to rečeno s tvoje strane, nema nikoga relevantnog u našoj trenutnoj vlasti koji nije primio Kineze, U subotu dolaze i kod Predsjednika RH, jer i on sukreator vanjske politike.
Tako se to radi u poslovnom svijetu, moraš onima koji imaju kapital pridavati važnost, odnosno nužna je uspostava kontakata, a onda će se suradnja produbljivati sama po sebi, a mogućnosti za nas Hrvate su velike jer Kineza ima milijarda i dvjesto miliona, a nas jedva četiri miliona, pa neka onda oni nama prodaju koliko ma možemo kupiti, a mi njima koliko oni mogu kupiti, i svima dobro.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

mislim da dans neće biti tako velik pad kao jučer jer danas uplovljava onaj veliki brod [thumbsup]
Sina, molim pikčr [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Milanović na susretu s Kinezima koji su jučer izazvali prometni kolaps u Zagrebu
http://www.poslovni.hr/vijesti/milanovic-na-susretu-s-kinezima-koji-su-jucer-izazvali-prometni-kolaps-u-zagrebu-205007.aspx

dajte prestanite svakih 15 minuta slati izvještaje o kretanju kineza po Hrvatskoj….pa to nije ni HTV radio kad je Papa bio ovdje!

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


Milanović na susretu s Kinezima koji su jučer izazvali prometni kolaps u Zagrebu
http://www.poslovni.hr/vijesti/milanovic-na-susretu-s-kinezima-koji-su-jucer-izazvali-prometni-kolaps-u-zagrebu-205007.aspx

Pa ipak su to kinezi…ako ih nema 400 u delegaciji onda je to nebitna delegacija [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ako kinezi pokupuju sve što se najavljuje, bojim se da ćemo im mi služiti samo za gradnju kineskog zida, ako to ne pokrene naše građevinare, ne znam što bi ih moglo izvući [cry]


dajte prestanite svakih 15 minuta slati izvještaje o kretanju kineza po Hrvatskoj….pa to nije ni HTV radio kad je Papa bio ovdje!

…e baš si našao usporedbu između Pape i Kineza.
Razlikika je ocita.Papa ako nešto želi,to i dobije ali ne plati, a Kinezi ako žele Luku moraju za to platiti.
Činjenica je da, nije mala stvar da Kineska delegacija dolazi u jednu malu državu,kao šta je Hrvatska.Da nemaju interesa,nebi niti dolazili.

COSCO Eyes Investment in Croatian Port of Rijeka


dajte prestanite svakih 15 minuta slati izvještaje o kretanju kineza po Hrvatskoj….pa to nije ni HTV radio kad je Papa bio ovdje!

imaš zapravo pravo, pametnije je izvještavati o njihovim novcima [tongue] i potencijalnim targetima

New Report

Close