LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,80
1.560
200
7,80
7,95
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kupnja je slaba, ali prodaja još slabija. Sve se čini da bi ovo netko mogao pomesti i podići cijenu sa sitnim parama.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Priče o 20000 kineza kao uvjetu Kine za ulaganja u luku Rijeka su najveća glupost koju sam u životu čuo. Kina ima 1,5 mlrd stanovnika i najveći je svjetski proizvođač svega i svačega…nezaposlenost nije njihov problem nego višak likvidnosti….nadam se da će dio od onih 10 milijardi završiti i kod nas. [shocked]




…rekao sam da če biti to pravi biser…

I ja to isto mislim,2022 kad završe nizinsku prugu ovaj će biser imati fundamente kao Luka Koper!!!

Luka Koper fundamenti

P/E 14.28
P/B 0.56
P/S 1

[/quote]
Sve biser do bisera,a posoji mogućnost da se kinezi spuste malo južnije do PLOČA pa da se zadovolje sa tim pustim hektarima obale i tim silnim milijunima na računu?U svakom slučaju, svaka investicija stranaca je dobro došla.Ipak nam ostaje da pratimo čačića sa službenim informacijama he he [wink]
[/quote]
Pala euforija na kupnji OČEKIVANO na račun priče, o kinezima he he [undecid] sve mi se čini da od ovog proekta niš,činjenica da su zapeli za luku ali koju ?
[shocked]

Kao što rekoh neki dan, a danas se to potvrđuje, investiranje u dionice na temelju dnevnih vjesti nije investiranje, nego čisto špekuliranje, koje obično uvijek košta sitnog špekulanta. Izgleda da još u mnogima ima velikog sentimenta prema prinosima u 2006. i 2007. godini, to se strašno promjenilo u ovih nekoliko godina. Luka Rijeka je vjerovatno dobra investicija ali dugoročna.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

I tako su mnogi postali dugoročni dioničari LKRI.

dobor, dobro, to je OK dionioca.

Danas predsjednik Kine i i premijer Hrvaatske Milanović u Waršavi razgovaraju o rijeečkoj luci .

Mediji bez komentara . Top story su nesreće , lopovluci , tračevi , nogomet itd .

A naš premijer sa ministrom spika sa kineskim No # 1 !

Nudi se 10 milijardi dolara , stvarnih !

Moža bi nakon viđenog trebali ponuditi dolare luci Kopar .

Ipak , HTV2 u 18 00 , regionalni dnevnik .

joj samby, pa ne može dionica rasti danima na jedno te istu vijest, sad ide hlađenje pa stabilizacija cijene…isto ti je bilo nakon naglih skokova na PTKM, CROS pa i INGR…. sad možeš ili čekati ili prodati pa kupiti kad cijena još padne [yawn]

Kinezi zainteresirani za Luku Rijeku!!!bit će opet nebesa!…gledajte vijesti!!!

p.s.ma kakvih 20.000 kineza (to su stvrano smiješne priče) kao prvo i ako bude trebalo raditi neće ih toliko raditi,danas za to postoje strojevi koji rade,a kao drugo o 20.000 radnika možemo razmišljat samo kad bi se vratili 2 st. nazad i kad bi se radila pruga kroz cijeli Texas!!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

KINEZI NISU FAVORITI ZA IZGRADNJU PRUGE; IDE NA JAVNI NATJEČAJ!!
http://www.javno.hr/news/Biznis/37194/Hajdas-Doncic-Kinezi-nisu-favoriti-javni-natjecaj-za-nizinsku-prugu.html

pomalo, gdje srljate.. [lol]

samo što nije...

Evo premjer veli da nije razgovarao sa Kineskim političkim liderima o pruzi, ne treba zaboraviti da su kinezi gradnju pruge uvjetovali sa 20.000 svojih zaposlenih radnika. A kod nas tolika nezaposlenost, bojim se da si popuštanje u tom smjeru vlada neće dozvoliti, barem ne za sada.

Vaš link

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

bilo na HTV1 – u linku dolje počinje od 01:45
http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119&cHash=d7f45f87cb

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close