LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili se neko fino zahebao,kad se prosuo po bidu????????????????Neki nikad neće naučiti.Stanite na loptu,pa idemo.Vrijeme zarade u minusu je gotovo.

peyo


Ili se neko fino zahebao,kad se prosuo po bidu????????????????Neki nikad neće naučiti.Stanite na loptu,pa idemo.Vrijeme zarade u minusu je gotovo.

sigurno neki kinez, vidiš da im najavljuju recesiju,pa da ima gotovine, ali naši ne mare za recesiju, tuku po 1000 bez problema , ne boje se Audija

Molleru jesi se to ti zahe………baš si maler.BiD —55 TRANSAKCIJA 11000 KOMADA:ask 87 transakcija -5800 komada………..pamet ili muda,ili obadvoje.Ljudi su shvatili.Dolaze opet velika vremena kao i uvijek.

peyo

Ja pobjegao vani iz ovoga trejdanja, sretno do 200 !

frende Peyo,

lijepo je što ste postali 10-i dioničar, ali ovo pumpanje bida kao na Ingri i sl. je nešto što se nebi smijelo raditi bez obzira tko to radio, a ako slučajno institiucije prorade nije dobro biti unutra.
Sa svojom zaradom sam zadovoljan uostalom kupovao sam mjesecima prije, a sada prodao.

Kada vidim da se dionicom počinje trejdati više volim biti izvan nje, bez obzira što će pumpanje možda i potrajati, a time i zarada biti mnogo veća.

Da je ova dionica rasla normalnim tempom ili postoje određene poslovne novine koje utječu na brzi rast dionice i dalje bi bio unutra, ali ovaka, obzirom da nemam nikoga u Hanfi, želim biti vani.


frende Peyo,

lijepo je što ste postali 10-i dioničar, ali ovo pumpanje bida kao na Ingri i sl. je nešto što se nebi smijelo raditi bez obzira tko to radio, a ako slučajno institiucije prorade nije dobro biti unutra.
Sa svojom zaradom sam zadovoljan uostalom kupovao sam mjesecima prije, a sada prodao.

Kada vidim da se dionicom počinje trejdati više volim biti izvan nje, bez obzira što će pumpanje možda i potrajati, a time i zarada biti mnogo veća.

Da je ova dionica rasla normalnim tempom ili postoje određene poslovne novine koje utječu na brzi rast dionice i dalje bi bio unutra, ali ovaka, obzirom da nemam nikoga u Hanfi, želim biti vani.

Koje pumpanje ?!? Sa 90 i kusur na 135 kn , gdje je to od 4 na 12,75 kn kao na Ingri ?


Molleru jesi se to ti zahe………baš si maler.BiD —55 TRANSAKCIJA 11000 KOMADA:ask 87 transakcija -5800 komada………..pamet ili muda,ili obadvoje.Ljudi su shvatili.Dolaze opet velika vremena kao i uvijek.

nemoj me krivo shvatiti, po meni je osnova svake luke utovar i istovar, mislim da se slažemo, sada je brod pun i može krenuti na iskrcaj [thumbsup]

…kud plovi ovaj brod,
što ljude (novce) odnosi…
i da li i’ko zna,
što more sprema ? [rolleyes]

http://www.ljse.si/cgi-bin/jve.cgi?SecurityID=LKPG&doc=818&sid=
Dnevni semafor 15.03.2012.
LKPG +2%
LKRI +6,51%

Vrijeme je kad znamo da je bivša vlada namjerno kočila projekte i rast. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Definitivno dionica LKRI ima trenutno potencijala za pristojan let,ostaje nam da samo pričekamo i uživamo.Čestitam svima koji su unutra,a čak ni za priključivanje nije kasno.

eto, što reći nego strpljen-spašen…i čestitke svim pravim ulagačima…


Ovo uistinu izgleda kao da će na 200 kunića…
Pametno se kupuje, bez euforije… [cool]

slažem se, ali…
200 kunića, samo…?!?
a koliki joj je ono 3-godišnji prosjek..?!?…
samo…?!?

lp

Optimist - loše informirani pesimist

i još nešto…
ovo vam zbilja nije trejderska dionica…
iako se nešto moglo malo zatrejdati dok se vrtila tamo oko 100-tke još prošli mjesec…
a sada kada se odlijepila…
e pa dragi trejderi, vidite i sami…
lp

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close