LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do 120 su brzometni dečki,na 130 stoper koji stoji već par mjeseci i koji je i rušao na današnje grane,a dalje je put otvoren.Frende crobex,onaj post je bio sarkazam,jer ja ovoj vladi ništa ne vjerujem ,ali izgleda da ovaj puta najave nisu ubudalo ,ko u onih 50 godina.Budemo vidjeli i taj sljedeći tjedan.

peyo

Lijepo nam napreduje Luka, baš kako želimo. Kad sljedeći tjedan vlada objavi investicijske projekte, bit će još ljepše 🙂


Vidiš frende da su se gurači makli na 119.Misle da su sigurniji na malo više.Po meni ni onaj na 130 nebe dugo.

Malo opreza,
prodao je netko iz prvih 9, a
ako je prodavao kao do sada, 1 ili 7 dioničar ima još jako puno dionica za prodaju ???????


Lijepo nam napreduje Luka, baš kako želimo. Kad sljedeći tjedan vlada objavi investicijske projekte, bit će još ljepše 🙂

Kolega i ja sam u LKRI, ali Vlada za LKRI idući tjedan neće ništa objaviti, a kao ni idući mjesec, te toliko znam.

Ako ne krenu sa realizacijom ulaganja-padaju ko kruške,jer su se već posrali i sa otpuštanjima u javnom sektoru,većim PDV-om,i pada im popularnost.Sutra je ratifikacija,a i još jedna kuća za kredibilitet je trenutno tu.Oni jednostavno više nemaju vremena za sjedenje.Nešta se mora pokrenuti.A prva ulaganja idu u Rijeku.Jednostavno ko pekmez.A oprez,…..bio sam i na Ingri oprezan,i i zašao sa debelim plusom.I na đuri,i na PTKM,i na Belju………i na Ini, ina Viri………ovdje nema opreza,oprezni razmišljaju,odvažni ili ludi kako ih neki zovu -zarađuju.Da sam bio oprezan sigurno ne bi sada piskarao na forumu,nego bi se lijepo sa svima pozdravio.Još nešta,stampedo.Kad krene stampedo,teško je naći kraj.Negdje se to radi umjetno,a kao na primjeru LKRI, rađeno je u kontra smjeru.Sad je vrijeme za naopako.Šta misliš kako je onom kolegi koji se jutros iskrcao i sad bi ponovo unutra.Ali skakat u vlak koji vozi je 50:50.Sretno svima.

peyo

Obično je "paketiranje" bilo znakovito do sada. Ne vjerujem da je netko kupio danas paket po ovim cijenama, a da nije dobro procijenio daljnji razvoj situacije. Vidjet ćemo ali meni izgleda ko da ćemo vrlo brzo probiti sinin otpor na 100SMA [lol]

http://www.2shared.com/photo/xFUQ0wXS/LKRI6.html

za kolegu iz microsofta

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

promet odličan, razvoj situacije još bolji [thumbsup]

samo što nije...

Evo nas napokon i na naslovnoj stranici -izvor limun.hr.

Zagrebačka burza: Sjajan dan za građevinare, Croatia osiguranje i Luku Rijeka

Luka Rijeka (ZSE:LKRI-R-A) već je dva tjedna na pojačanoj meti investitora. Danas je ostvareno 1,2 milijuna kuna prometa uz skok cijene od 3,1 posto, na 116,50 kuna. Projekt modernizacije željeznice povezuje ovu kompaniju sa Đurom Đakovićem (ZSE:DDJH-R-A) koji je danas ostvario 1,06 milijuna kuna prometa uz rast od 1,8 posto, na 76,81 kunu. Prosječna je cijena imala puno snažniji rast pa je zaključila na 77,83 kune.

Kako baš povezuju Đuricu i Lkri……ha, ha, ha……zajednički interes.
I danas ako Grčka bude riješena pozitivno,a bude jer si EU to ne smije dopustiti,to je to.Tarapana kreće.Kuham najbolji gulaš na svijetu.

peyo

Napokon raste [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Postigli su sporazum,grčka se izvukla od bankrota.Lkri može dalje.

peyo

09.03.2009. – dno

09.03.2012. – čista slučajnost ili…?!?

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close