LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije velika mudrost u kupovini po asku dignut cijenu ovdje se to kolega dogadja s konstantnim odrzavanjem bida.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Danas je kupljeno 1000 kom po 110 i odmah ponuđeno na 114, jučer preko 7000.
E sada da li će oni to prodavati već na 112-115 ili možda će čekati do 150 ?

Mislim da neće,krenut će sakupljanje ,zbog objave "velikih ulaganja nove vlade",a to za LKRI znači jako puno.Tako da bi po mojim prognozama cijena mogla u ova dva dana znatno porasti.Inače skupljanje traje već mjesec dana,gdje je odbijen izlaz trejdera i znatno skočila cijena.Protrgovana je velika količina dionica,a normalno je da su macani iskoristili prošla dva dana korekcije vani za okrenut koju kunu.I svaka im čast.Veći im je problem kako se ponovo ukrcati,jer bid je jači nego u zadnjih 6 mjeseci,ali čak ni bid nije sada bitan jer se kupuje i prodaje ili ask ili bid.Mislim da je došlo vrijeme za jedan dobar rast,i to nakon fest vremena.LKRI je odradila pad zbog krize i nedostatka love u državi.Šta je u stvari smiješno s obzirom na i ulaganja i sami strateški i geo položaj LKRI u cijeloj europi.Ako su filipinci spremni ulagati,a država ima stvarno velike planove po najavama,onda stvarno ne vidim šta to može zakočiti debeli rast.Mislim da govorim realno,i na to šta sam sad napisao sam uložio brdo love.A sad ćorka,pa sutra novi dan.Sretno svima,vrijeme je za zaradu.

peyo


Mislim da neće,krenut će sakupljanje ,zbog objave "velikih ulaganja nove vlade",a to za LKRI znači jako puno.Tako da bi po mojim prognozama cijena mogla u ova dva dana znatno porasti.Inače skupljanje traje već mjesec dana,gdje je odbijen izlaz trejdera i znatno skočila cijena.Protrgovana je velika količina dionica,a normalno je da su macani iskoristili prošla dva dana korekcije vani za okrenut koju kunu.I svaka im čast.Veći im je problem kako se ponovo ukrcati,jer bid je jači nego u zadnjih 6 mjeseci,ali čak ni bid nije sada bitan jer se kupuje i prodaje ili ask ili bid.Mislim da je došlo vrijeme za jedan dobar rast,i to nakon fest vremena.LKRI je odradila pad zbog krize i nedostatka love u državi.Šta je u stvari smiješno s obzirom na i ulaganja i sami strateški i geo položaj LKRI u cijeloj europi.Ako su filipinci spremni ulagati,a država ima stvarno velike planove po najavama,onda stvarno ne vidim šta to može zakočiti debeli rast.Mislim da govorim realno,i na to šta sam sad napisao sam uložio brdo love.A sad ćorka,pa sutra novi dan.Sretno svima,vrijeme je za zaradu.

Da li netko zna kad ce biti objavljeni projekti ulaganja vlade da vidimo da li ce tu biti kakve koristi za lkri??

Cijeli tjedan trube i na dnevniku,otvorenom,Hrvatska danas…………da se idući tjedan zna sve.
Frende jel ti ne gledaš telku.

peyo

MA nitko mne treba ništa ni gledati nui slušati okolo jer će nam pejo sve obasniti ovdje…samo pitajte ..sve zna…i Mirko Miočić ga se boji…
[thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Cijeli tjedan trube i na dnevniku,otvorenom,Hrvatska danas…………da se idući tjedan zna sve.
Frende jel ti ne gledaš telku.

ne, samo čitam poslovni.

Kuham gulaš pa nisam vidio,a šta je to bilo tako zgodno,jel to neko misli kao i ja…….ha,ha,ha…..

peyo

cijelo vrijeme gledam, nisam niti trepnuo, a ono netko pokupio 6500 kom po asku…
e pa ovo će sada morati biti vidljivo u top 10 idući tjedan…
jer s obzirom da dosadašnji br.10 je imao manje…cca. 5747 kom…(izvor SKDD)

Optimist - loše informirani pesimist

Zadnja transakcija…6500 u sutu po asku…ili 750 000 kn…e to vec nije sala

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kako neki pišu da ovo ide dole, onda je ovaj sa 6500 kom sigurno kupio jer želi izgubiti lovu u bliskoj budućnosti… [lol]
Kad krene biće suza radosnica (nekim očito i neće)…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Vidiš frende da su se gurači makli na 119.Misle da su sigurniji na malo više.Po meni ni onaj na 130 nebe dugo.

peyo

New Report

Close