LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uzgred budi receno, danas je Simonic, veleposlanik RH u Kini , sa njihovom delegaciom u obilasku Rijeke i okolice a sutra imaju dogovoren sastanak u Zagrebu sa Linicem, Cacicem i jos par ministara.

Pozdrav

da,da i rekli su još da im ne pada na pamet kupovati dok je tako jeftino, da nisu dovoljno bogati da kupuju jeftine stvari i da će kupiti tek na 300 [lol] [lol]

Ja ipak mislim da i žene imaju pravo izraziti svoje mišljenje ovdje, a moje je da je LKRI danas prešla svoju knjigovodstvenu vrijednost , ako mozemo racunati prema bilanci na zse, da je ista istinita.
Ja bih bila oprezna ovdje, plus jos mnogo dionica je u rukama branitelja, zasto bi >LKRI vrijedila vise od 1/1 BOOK, ako je u cijelom svijetu kriza i recesija, a jedan JNAF se trguje na 2/3 Booka ?

Hvala na odgovoru.

Dapače kolegice,hvalevrijedan post,ali uz sve dužno poštovanje prema ljepšem spolu ,trebate se vratiti par mjeseci unatrag i vidjeti da je dionica pratila recesiju .čak i više nego je trebala.Tada smo pročešljali sve dobre i loše strane LKRI.Ali stiglo je proljeće nove mjere vlade,nova ulaganja u LKRI i od strane vlade i filipinaca,obnova pruge,najveći kontejnerski terminal,carinska zona najveća u europi,a i zavidan rezultat za prošlu godinu sa obzirom na recesiju.Sve je to na vratima,a to vam dokazuju prometi zadnjih dana.Pokušaj proboja prema 200 ali neuspio.Preveliki otpor aska.Ali ako uzmete u obzir da je korekcija u cijelom svijetu danas,možemo očekivati novi proboj i nove targete.Danas je od 12 na dalje izlazilo brdo malih trejdera sa lijepom zaradom.Ovo je ZSE ,burza bez pravila,a ako ima prav ila ,njih određuju oni sa podebljim portfeljom.Sretno kolegice,drago mi je da imamo još jednu pripadnicu ljepšeg spola među nama.Ljubim ruke i dobrodošli u naš mali cirkus.

peyo


Ja ipak mislim da i žene imaju pravo izraziti svoje mišljenje ovdje, a moje je da je LKRI danas prešla svoju knjigovodstvenu vrijednost , ako mozemo racunati prema bilanci na zse, da je ista istinita.
Ja bih bila oprezna ovdje, plus jos mnogo dionica je u rukama branitelja, zasto bi >LKRI vrijedila vise od 1/1 BOOK, ako je u cijelom svijetu kriza i recesija, a jedan JNAF se trguje na 2/3 Booka ?

Hvala na odgovoru.

Nekoliko je razloga:

Čehe zanima ulaganje u Luka Rijeka

Češki su gospodarstvenici pokazali velik interes za ulaganje u Luku Rijeka i razvoj kontejnerskog potencijala, jer im je to, uz proboj na tržište u ovom dijelu Europe, iznimno važno i za proboj na Daleki istok kroz Jadran, Mediteran i Sueski kanal

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=F25D08AD-FD2A-4132-AA8D-81239D7A89CD

Potencijalna suradnja između Rijeke i kineskih luka

http://croatian.cri.cn/341/2010/06/17/21s33966.htm

Luka Rijeka: Razvoj otvara 9.230 radnih mjesta

http://hr.seebiz.eu/transport/luka-rijeka-razvoj-otvara-9230-radnih-mjesta/ar-25249/

I za kraj

Okrugli stol "Luka Rijeka – europska luka?"

Riječki gradonačelnik Vojko Obersnel kazao je kako nimalo ne dvoji da riječka luka može postati velika europska luka. Grad Rijeka uključen je u dva europska projekta koji Rijeku promatraju kao važnu u kontekstu europskih prometnih pravaca – cilj projekta "SETA – prometna poveznica jugoistoka Europe" je definirati optimalne željezničke pravce u ovom dijelu Europe, dok je cilj drugog projekta razmotriti najbolje načine prometnog povezivanja Baltika i Jadrana

http://www.rijeka.hr/OkrugliStolLuka

Ukoliko odaberes i samo jedan od ponuđenih, bit će ti jasnije u čemu leži potencijal Luke Rijeka.

matrix90@ ti od teme do teme [undecid] bemti kakvu ti korist imas ovdje ??????????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
da li i dalje držiš da fali kupaca ovdje?

Cijena skoči >15% i kupci i dalje masovno kupuju. Preko 20.000 dionica apsorbirano u 2 dana !!

Neki dan kažeš: Gdje su kupci, tko će ovo dizati?
Ja se pitam obrnuto: Tko to prodaje? koliko još može/smije prodati? Što kad nestane dionica za prodaju?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
4.275.336 71,49 Zast. račun
2.
HZZO (02958272670)
484.780 8,11 Osnovni račun
3.
AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623)
214.196 3,58 Zast. račun
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/CROATIA OSIGURANJE D.D. (26187994862)
167.080 2,79 Skrb. račun
5.
HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. (08269700991)
70.205 1,17 Skrb. račun
6.
JADROLINIJA (38453148181)
36.920 0,62 Osnovni račun
7.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
31.800 0,53 Skrb. račun
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
13.451 0,22 Skrb. račun
9.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)
10.000 0,17 Skrb. račun
10.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)
5.747 0,10 Skrb. račun
Ukupno: 88,78
Kad stignu friške invalidske dionica na prodaju,popunit će rupu.

Previše se toga protrgovalo na 110 danas

uplašili se kinezi




Pošto sam vrlo slab u tehničkoj analizi dajte točke otpora rastu. Hvala

Ne bih se zamarao time…nema otpora rastu…bolje proučite ovaj mjehur od kineske sapunice…
[/quote]
Lkri je bila 240kn. Tada su Filipinci uložili 70 mil eura ( i još toliko se mislim obavezali + dupli iznos i država) i nakon toga je dionica pala sa 240 na 97 kn. Tko se sad pita zašto dionica raste, bolje da se makne s burze. A prodavačima poručujem da će kupovati na 300 kn.
[/quote]
[pray]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.2shared.com/photo/KFQllQPI/LKRI4.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


Previše se toga protrgovalo na 110 danas

Nije.

Postoji par cinjenica za ovu dionicu.

Audio istovaruje.
Pretovaruju trejderi koji su kupovali oko 100.
Cijena ce ici dole (kratkorocno), oscilacije po par posto
Akumulacija dok se ne dosegne kriticna masa ali to ce trajati dok audio ne prestane iskrcavati
Ceka se neka informacija koja ce potaknuti kriticnu masu na eksploziju cijene
Cijena ce ici gore (dugorocno), skok ce biti drastican.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close