LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, baš zadivljujuće. [lol] Baš me zanima hoce li i ove godine imati sto prodati pa da prikazu "pozitivno poslovanje.

ovako se sraćkalo i po ingri, ali kad je skočila 70% onda su svi ostali paf….isto će biti i ovdje, samo treba biti strpljiv

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


ovako se sraćkalo i po ingri, ali kad je skočila 70% onda su svi ostali paf….isto će biti i ovdje, samo treba biti strpljiv

tehnicki oversold ,ovdje to nije slucaj…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ovako se sraćkalo i po ingri, ali kad je skočila 70% onda su svi ostali paf….isto će biti i ovdje, samo treba biti strpljiv

Kolega nemojte priželjkivati scenarij sa INGRE tamo su mnogi ostali nasukani samo je mala manjina nešto zaradila a oni što tamo pišu njih 99% je teška pušiona pitajte ih na privat koliki im je prosjek ulaska rijetki je ispod 20 kuna a onih preko 50 kuna je većina i sada vi računajte kada će ti biti u plusu…………

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Dečki ovdje ne bu dobro, AUDIO iskrcava a ima još petsto miliona za iskrcat………..

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Dečki ovdje ne bu dobro, AUDIO iskrcava a ima još petsto miliona za iskrcat………..

A što to tebe sekira kad nemas dionice luke Rijeka.

Nije bolest sve što boli


Da, baš zadivljujuće. [lol] Baš me zanima hoce li i ove godine imati sto prodati pa da prikazu "pozitivno poslovanje.

1. lipnja 2012 AGCT preuzima inland depot Škrljevo

Svaka vam cast kako se odrzava bid na ovoj vrijednosnici…koliko god da se prodaje kupnja se stalno vraca. Trenutno i sa preko 1600 komada od najnize danasnje cijene.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Svaka vam cast kako se odrzava bid na ovoj vrijednosnici…koliko god da se prodaje kupnja se stalno vraca. Trenutno i sa preko 1600 komada od najnize danasnje cijene.

Pozdrav

Ajde razmisli zasto je tome tako

Nije bolest sve što boli


Dečki ovdje ne bu dobro, AUDIO iskrcava a ima još petsto miliona za iskrcat………..

Dionica je danas u plusu.
Kolega, jel vi to kupujete cijeli dan ?



Svaka vam cast kako se odrzava bid na ovoj vrijednosnici…koliko god da se prodaje kupnja se stalno vraca. Trenutno i sa preko 1600 komada od najnize danasnje cijene.

Pozdrav

Ajde razmisli zasto je tome tako
[/quote]

Neznam i nema namjeru o tome razmisljat…samo iznosim cinjenice.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sigurni vjesnici oporavka burze su gradjevinari,brodari,porast barela nafte i onda dolaze luke i firme koje drzava zeli privatizirati.Koliko god audio odpustao naci ce se kupac i vrlo brzo obe luke ce pratiti ova dva predhodna sektora.Vidit cemo vrlo brzo jel to tako.Ugodan vikend.

New Report

Close