LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

peyo @ nisam star…kao mulac nacuo o tome na jedno uho dok sam se igrao u pjesku , pa me sad kolega podsjetio [tongue] preporucam se za vola [wink] ako dozivim naravno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Znači, treba kupiti Novi list. S datumom 1.2. ?

OKRUGLI STOL O RAZVOJU LUKE RIJEKE
Objavljeno: 31. siječnja 2012. u 16:44

"O perspektivi i planovima razvoja riječke luke govorio je prof. Čedomir Dundović s Pomorskog fakulteta u Rijeci, koji je ukazao da trend preraspodjele tereta na sjevernom Jadranu ne ide u korist Rijeke, koja je zabilježila 9,4 milijuna tona u prošloj godini (pad 8 posto), dok je Kopar ostvario 17 milijuna tona i rast od 11 posto."

pa kako to …
da je čak i tijekom prošle godine, i unatoč rastu od 11 posto, došlo do tako značajnog pada cijene luke Koper na tržištu kapitala !?
… inače, za razliku od LKRI, luka Koper je već konstantno 2 godine u down trendu (vidi link dolje) …

1.1.2011 – 1.2.2012
—————————-
LKRI … 183 KN –> 100 KN … -45,35%
LKPG … 17 € –> 8,30 € … -51,17%

http://www.luka-kp.si/slo/za-vlagatelje/informacije-o-delnici

p.s. imam dionice LKRI te me sve ovo što se dogadja s konkurencijom pomalo itekako zabrinjava …

Optimist - loše informirani pesimist

nema potrebe kupova Novi list
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Razvoj-rijecke-luke-otvara-9.230-radnih-mjesta

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=LKRI-R-A&minDat=13.01.2012
Uz sve te silne komentare još uvijek možemo samo nagađati kada će lkri konačno krenuti sa uzletom jer ona to definitivno zaslužuje, nadam se što prije to bolje ali to ovisi o "gazdama". Da li bi mogla još dolje ne usuđujem se nagađati i nadam se da neće ispod ovih razina ali posljednjih godina uvjerili smo se u razne "cirkuse" na ovoj burzi.
btw, posjedujem nešto dionica kupljenih po većoj cijeni od sadašnje, nešto sam prodao radi trejdanja na drugim dionicama ali se na kraju definitivo vraćam ovdje jer joj vidim bolju budućnost

Kolege i kolegice, lkri će doći na svoje mjesto kao i sve ostale dionice koje imaju prosperiteta, samo što je vrijeme danas takvo kakvo je, ljudi ostaju bez posla, firme se gase, općenito je klimava situacija za investiranje u dionice, mi koji smo zaglibili u njima, govorim od 2009. god, trebamo čekati bolje dane. Nemojte misliti da ova dionica ne može za recimo 4 godine vrijediti 500kn, nije prvi put u povijesti da se od minimuma u razdoblju od par godina dođe do višestrukog maksimuma.
Pozdrav

Frende amilo,svim silama oćeš LKRI niže i stalno strašiš ljude,a baš ti i neide.Frende ako misliš da je cijena LKRI velika i nerealna,a vjeruj da si onda jedini u Hrvatskoj koji tako misli,onda sutra razvali po bidu,ili stavi na 99 i proći ćeš.Onda čekaj svojih 50 kuna a ja ti osobno želim puno sreće.Šta veli frend inverter,do 2090 ćeš i dočekati cijenu koju čekaš.A tada k meni na pečenoga vola.
Kopar,pa ne može više ni vrijediti,jer kad složiš tih 17 eura jedan do drugog,prvih pet eura u Hrvatskoj, a zadnih 5 u Italiji.A ti očekuješ tranzit brodova.Pa dva kupska čamca se jedva mimoiđu.
Ali sve pet ,trudi se ti i dalje,možda stvarno rokne,ali mora ju rušiti država,jer ima nas dosta koji branimo svoj ulog i kratimo ulaz.Sretno frende i bez ljutnje.

peyo

previše zujanja nakon prometa oko 100 Kn…

pomalo ekipo, ne želite valjda doći na loš glas kao CO-ničari li DIOK-ičari ?

Ovoliko postova u kratko vrijeme nije bilo niti kad je skočila na 800 kn…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


previše zujanja nakon prometa oko 100 Kn…

hrpa trejdera je zaglavila ovdje i sad drukaju ne bi li otišla 10% gore pa da si uzmu bureke [rolleyes]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Evo vidim da je ZABA skrbnički gotovo ispao iz TOP, ako već i nije . Znači još ima max 8000 dioica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

fajdo@
Za razliku od države, oni imaju pare i zato kupuju. Ne prodaje država zato što je glupa, nego zato što nema šoldi!


fajdo@
Za razliku od države, oni imaju pare i zato kupuju. Ne prodaje država zato što je glupa, nego zato što nema šoldi!

Kako misliš država ( Vlast ) nije glupa, a nemaju para ?
Znači da imaš para treba biti glup ?
Od kada voda teče uzvodno ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close