LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 20:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,73
6.836
884
7,75
7,90
-1,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Slažem se g. Kaurus.
Jesu li ovi trendovi rezultat ovoga?
http://www.poslovni.hr/vijesti/radnici-luke-rijeka-zele-dionice-po-cijeni-od-100-kuna–175181.aspx


Kad će počet ispuhivanje ovog balona?

ako je ovo balon šta je tek bilo prosječna trgovana cijena [shocked] [huh]
25.01.2011 246,59kn
25.08.2009 291,59kn
16.10.2007 949,74kn
[lol]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

U ožujku 2011 radnici ( i bivši radnici) traže dionice po 100kn (uz 50% popusta na gotovinu) kada je tržišna 250KN?! A druge firme daju mogućnost kupnje u ESOP programu za 20%veće cijene nego tržišne (npr ADPL). Je li to zakonski uopće regulirano?

hvala g. peyo na piću i 100… Komentirao sam ono samo sa matematičkog stajališta budući da sam tehničar u duši, ne znam zašto su se neki našli uvrijeđeni.

Nekome je jako stalo da se sruši cijena.

Vidi se po brutalnosti kojom se to radi.


Nekome je jako stalo da se sruši cijena.

Vidi se po brutalnosti kojom se to radi.

Pretpostavljam da Repubika Hrvatska opet istresa svoju mudrost po bidu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovi ubijaju svaku želju za jačim ulazom.
Opet čekamo ispod 100!
🙂

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.



Nekome je jako stalo da se sruši cijena.

Vidi se po brutalnosti kojom se to radi.

Pretpostavljam da Repubika Hrvatska opet istresa svoju mudrost po bidu ?
[/quote]
Vidima na KSST da su nekih 600 komada dali vojnim invalidima, da li je i ovdje nešto slicno ili ju ubijaju na burzi?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Sa + 6% jutros na – 3% sada, razlike gotovo 10% ?

Netko se dobro igra mame i tate u glavu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Nekome je jako stalo da se sruši cijena.

Vidi se po brutalnosti kojom se to radi.

Pretpostavljam da Repubika Hrvatska opet istresa svoju mudrost po bidu ?
[/quote]

Bojim se da to pojedinac ispred Republike Hrvatske istresa za svoje interese. Malo je cudno da bi drzava to prodavala na ovaj nacin. Da je to dano braniteljima pa da oni prodaju onda bi se to drugacije vidjelo u SKDD.

Zanimljivo je i to sto su velike kolicine prodane tj. kupljene, a nitko novi se ne pojavljuje u top10.

Nije bolest sve što boli

@bob 1391

Ovdje se već mjesecima nitko novi ne pojavljuje u TOP 10 , a samo se država olakšala za desetke tisuća dionica, kome, kako, odakle, nema niti jedne obavjesti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@bob
1391

Ovdje se već mjesecima nitko novi ne pojavljuje u TOP 10 , a samo se država olakšala za desetke tisuća dionica, kome, kako, odakle, nema niti jedne obavjesti

zato to i rade uvijek od srijede do petka [sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close