LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 01:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,80
858
110
7,80
7,90
-1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Realno, vrijednost lkri je 500 kn ali zbog djeljenja dionica zabadava od drage nam HR nebi me čudilo da ovo padne i na 25 kn. Nažalost. Pun sam dionica ko šipak. Ja sam za prijevremene izbore, ova vlada nije ništa bolja od stare.


Realno, vrijednost lkri je 500 kn ali zbog djeljenja dionica zabadava od drage nam HR nebi me čudilo da ovo padne i na 25 kn. Nažalost. Pun sam dionica ko šipak. Ja sam za prijevremene izbore, ova vlada nije ništa bolja od stare.

ako je država nastavila s poklanjanjem dionica kao što izgleda po top 10, loše nam se piše. bio sam optimist da je ovaj pad na 95 kn bio dno, ali ako su krenule nove podjele dionica LKRI bojim se da bismo uskoro mogli testirati novo dno! [angry]


Jel to uleću Kinezi,kad se ovako počelo prašit po asku.


Fino ide gore, ali se pazi da ne probije limit…ako ovako nastavi, do kraja mjeseca je na 140 kn [smiley]


Fijuuu !!!
Kaj se praši po asku…nema više ispod 110 kn…
Konačno se budi i ova naša močvara…rast,rast i samo rast do sredine drugog mjeseca 🙂

Ne povodite se. Nakon što se iskrca onaj koji je inicirao ovaj (kratkotrajni) rast, LKRI pada na dvije znamenke.

Ne povodite se. Nakon što se iskrca onaj koji je inicirao ovaj (kratkotrajni) rast, LKRI pada na dvije znamenke.

Ovaj rast ipak izgleda znatno ozbiljnije, te bi prije mogli gledati trocifrenu znamenku s prvom na broj 2… [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



Jel to uleću Kinezi,kad se ovako počelo prašit po asku.


Fino ide gore, ali se pazi da ne probije limit…ako ovako nastavi, do kraja mjeseca je na 140 kn [smiley]


Fijuuu !!!
Kaj se praši po asku…nema više ispod 110 kn…
Konačno se budi i ova naša močvara…rast,rast i samo rast do sredine drugog mjeseca 🙂

Ne povodite se. Nakon što se iskrca onaj koji je inicirao ovaj (kratkotrajni) rast, LKRI pada na dvije znamenke.
[/quote]

ne mora biti….
loše je jedino ako je država opet počela s podjelom dionica…onda je pad na 2 znamenke sasvim realan

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

zagrebačka obala će se napokon počet gradit
kukuriku najavljuje gradnju nizinske pruge na sva zvona
luka se modernizira novom opremom
novi koncesionar ulaže i više nego očekivanim tempom
čak forsiraju početak gradnje terminala na krku nudeći financiranje
nekom je dugo ćekat dva mjeseca a nekom nije puno dvije godine
svatko ima svoju strategiju i u skladu s time piše i navija
svi vide svjetlu budućnost a to je po meni najvažnije
tržište će kad tad to pokazati i cjenom
u prvih deset 90% i zato su ovdje skokovi cijena jako veliki i brzi kad krene gore
tako je bilo do sada,tako će i biti ubuduće
sretno svima

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ok, sad kad ste svi postali pohlepni, red je da se ja maknem. [thumbsup]

A možda poklanjaju svojim pajdašima po ovim mizernim cijenama a oni imaju jaaako pune love jer su i prodali 2007. po najvišim cijenama. Bilo bi dobro umiješati se i skupiti čim više po cca 120 kn. Možda, kažem. Samo neznam gdje je tu hanfa?

Morate biti svjesni da ce LKRI prosperirati sa novom Vladom.

p.s….a il LKPC

Kad će počet ispuhivanje ovog balona?

What does my smile look like now?


Kad će počet ispuhivanje ovog balona?

Po tvome ispada da ce radnici u dokapu kupiti "napuhani balon" po 100 kn.

kao što rekoh kad je bila ispod 100 da luka radi punom parom a cijena u ovim ludim vremenima ne ovisi o poslovima već o špekulantima. Kad dođe normalno vrijeme eto nje na oko 300. Nemam LKRI.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close