LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zvrc 100,uzeo si mi post iz prsta.

peyo




pade branik 100 kn…medo melje sve pred sobom

Ako si imao info mogao bi završiti u zatvoru. Ako nisi reci zašto je dionica toliko pala.
Jel tako teško odgovoriti? Ali argumentirano.
[/quote]
daj se urazumi malo covjece kakav info kakav zatvor…
TREND JE DOWN ,,JEL TI PRATIS STO SE U SVIJETU DESAVA ????????????
jesam stavio graf sa targetom cca 90 kn ,,JESAM
i sto se sad cudis ????
[/quote]
U svijetu su koliko vidim burze u zelenom. A da će se uvijek govoriti i pisati o krizi, pa to se radi i u najbolja vremena. Kako bi se inače jeftino kupilo i skupo prodalo?
Mnoge dionice su u Americi i svijetu na većoj cijeni nego prije krize.

Mislim da je bez promjene…
22.12.2011.
LUKA RIJEKA D.D./REDOVNA DIONICA LKRI-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 54.177 0,91 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,72

Lojtra @ nema tebi spasa… [shocked] duzan si jos ostao FA analizu 500 kn objasnit…moja TA analiza je 10 kn do targeta …a tvoja jos fali 400 kn do targeta …ne izvlaci se …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ma ima jedna stvar ,ali to je moje osobno mišljenje.Sve šta ti famozni fondovi rade…….a neću reći graniče sa zakonom ,ali znam jedno sigurno.Čim se malo više raspiše na forumu o njima,oni prestaju sa prodajom.Ista fora je bila na Ingri,gdje smo ih prozivali javno,zazivali Hanfu,i na kraju čudo-PBZ je prestao sa iskrcajem.Može biti i samo podudarnost ili slučajnost,ali na LKRI dok smo prozivali državu oli ti broj 1,stali su.Ne mogu tvrditi da ZABA ne istresa,ali skinut im je kreditni rejting i može biti svašta.Malo je glupo jer prodaju na sitnjaka i bez nekih velikih dogovorenih transakcija,mada su imali ponude i na forumu.Ona svar koja mene zanima i po malo grize su sve naše dionice,jer su oni posvuda pa i u INI.kOLIKO SU JAKI,KOLIKO SU SAMOSTALNI,ODNOSNO BEZ NADZORA,TO JE UPITNIK.
Mogućnost namjernog rušenja,pod izlikom krize je isto tako velika,jer neko šesnaesti sa Kajmanskih otoka kupi bilo koju našu firmu za budzašto.Ponavljam se -danas je po cijeni jedne dionice LKRI, ukupna cijena LKRI manja od ulaganja filipinaca u Brajdicu.A tako je i sa puno puno naših dionica.
Da li se to samo koristi gužva dok se ne složi nova vlada ,odnosno ovaj prelaz vlasti ili’???????????????
Definitivno naši vrhunski trejd majstori koriste situaciju,ali šta je tu je.Ipak je ovo igra za velike dečke i cure.Svemu ružnom i lijepom dođe kraj,pa će i ovo sranje stati.Do tada ko izdrži taj je car.
A da na kraju ……….ja sam car.
Evo nam dolazi BOŽIĆ ,pa evo ja se odjavljujem do na godinu.Mada sam već ovo napisao,evo ponavljam—————
SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNU I USPJEŠNIJU NOVU 2012 GODINU ŽELIM SVIMA.
Ode ja sa familijom na skijanje.

peyo


Pogledajte drugi i treći mjesec 2009. godine.

Riskantno razmišljanje koje te može koštati debelog gubitka u slučaju daljnjeg (a vjerojatnog) pada.
Ima ona izreka "Nije svaki dan nedjelja." pa tako nije ni svaki put drugi i treći mjesec 2009. tebi na usluzi.

Svi ovi što su danas kupovali lipareći na 100,xx mogli bi uskoro postati klijenti TDR-a. [bye]

sve dok se ebit ne vrati u pozitivu i to debelu nema razloga rasta cijene..a niti kupovini..

LKRI i mnoge naše dionice vrijede sigurno više od ovih cijena, ali uzalud to ako:
1. netko veći mora izaći (prodati) i ne pita za cijenu nego samo udri po bidu dok ga ima
2. cijelo tržište drma teška nelikvidnost i nema para ni za ovakve povoljne kupnje
3. dosta malih nadalo se krajem godine unovčiti kupnje iz 10. i 11. mjeseca, ali kad vide da ne raste prodaju i oni s minusom

INVESTICIJE
 STRATEŠKI PARTNER RIJEČKE LUKE NAJAVIO ŠIRENJE POSLA

Filipinski ICTSI želi i terminal na Škrljevu
Filipinci bi se proširili izvan Brajdice, a nude osnivanje zajedničke kompanije koja bi radila, investirala i razvijala terminal ŠkrljevoRIJEKA Strateški partner riječke luke – filipinska tvrtka ICTSI ponudila je luci partnerstvo i osnivanje zajedničke kompanije za rad na Škrljevu, gdje se oko 450.000 četvornih metara površine sve više koristi za kontejnerski promet. Direktor Adriatic Gatea Antonio Passaro potvrdio je da ICTSI želi proširiti zonu svog poslovnog interesa …

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285B28632859285A2863285A285828592859286328962897289E2863288F2891288E2863285D28612858285A2860286128632863286328582863M

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

evo tek da se napise nesto novo, pogledajte cijenu Luke Kopar na LJSE, pa ce vam puno toga biti jasnije…..

Zašto govorite protiv fondova kad cijena pada? Hanfu je trebalo zazivat 2007 kad su cijene bile bolesno visoke. Inverteru svaka čast na pogotku. No danas je ipak lakše pogoditi pad, nego rast.
Logički gledano luka rijeka se može proširiti koliko god hoćete, no u recesiji ljudi sve manje kupuju. Pa tako transportni dio gubi najviše. No ako nešto ima dobru perspektivu, onda se to u ova vremena isplati preuzeti.
Na lkri ni fundamenti nisu baš nešto. Čisti prosijek Zse-a. Lkri u godini dana -45%, u 2 god. -44%, u 3god -38% itd. Dakle jedino bi se nešto iz ovoga dalo isčitati. A to je da lkri sigurno neće propasti, pa bi se cijena trebala vratiti bar za tih 40%.

kanabis @ ne brini se znaju tu bar pola njih da je izgledan pad ..cim sam vidio bjesomucno stavljanje clanaka jasno mi je bilo sve…jel ti neko ovdje prijavio da je prodao????? tko je prodao ovolike tisuce komada …nijedan forumas nije prijavio prodaju [lol] [lol] [lol] mozes mislit ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close