LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vi koji znadete da lkri ide na 6,5 kn dajte jedan argument zašto je dionica pala sa 265 na 99 kn.
Mora da ste imali info. Kažite i nama ostalima. Radnike preskočite jer će oni imati moratorij. Zbog njih je pala recimo 10-tak kn. A ostalo???
[sad]

A ostalo je stvar panike …..

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovo mora da radi neki OIF kojemu ulagači izvlače novce i taj nema izbora nego prodati pošto poto ono što je likvidno.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pa prodaje skrbnički račun Zabe. Nije li to isto ako mi koji trgujemo preko PBZ Investora , pa da nas puno prodaje? Evo stavljam auto u oglas pa što bude. Prodajem nešto sa 50 % popusta da bih kupio nešto s 80 % popusta.
Auto koji vrijedi 10.0000 eura dajem za 5000
a lkri koje vrijede 500 kn kupujem za 100 ili još jeftinije..vidjet ćemo ovih dan.


Vi koji znadete da lkri ide na 6,5 kn dajte jedan argument zašto je dionica pala sa 265 na 99 kn.
Mora da ste imali info. Kažite i nama ostalima. Radnike preskočite jer će oni imati moratorij. Zbog njih je pala recimo 10-tak kn. A ostalo???
[sad]

Evo ti odgovora, jednake argumente kakve si navodio prije godinu dana imaš danas:
Lojtra 07.02.11.


Nema vam od ovoga kruha dok radnici ne dobe dionice i ne iskrcaju se. Podsjetimo se prije 2 godine se nije moglo dobiti ni 25 kn na dražbi za dionice lkri. A što se toliko promijenilo od tada da bi trebale vrijediti desetorostruko? [sad]

Sam si rekao da se na javnoj dražbi onda nisu mogle prodat ni po 25 kuna, a samo ti znaš zašto si u međuvremenu kupio ovu dionicu po 250 kuna.

Jesi zadovoljan?

I da, bez brige, dionica će počet opet rast kad ti sve rasprodaš. Obično to tako ide, ko pod drugim jamu kopa…

never surrender

Reći ću ti zašto vrijedi 500 kn kada nadokupim. Ja od 2003 g. kupujem dionice. Prodavao nisam gotovo nikada. A pogotovo neću sada.

pade branik 100 kn…medo melje sve pred sobom

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A zašto su medvjedi tako rijetki………….pašće i ovaj.Pao medo u bunar ,nije reko dobar dan……….

peyo


pade branik 100 kn…medo melje sve pred sobom

Ako si imao info mogao bi završiti u zatvoru. Ako nisi reci zašto je dionica toliko pala.
Jel tako teško odgovoriti? Ali argumentirano.



pade branik 100 kn…medo melje sve pred sobom

Ako si imao info mogao bi završiti u zatvoru. Ako nisi reci zašto je dionica toliko pala.
Jel tako teško odgovoriti? Ali argumentirano.
[/quote]

Inverter i argumentirano [lol]

kao sol i šečer u jedoj posudi …..

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



pade branik 100 kn…medo melje sve pred sobom

Ako si imao info mogao bi završiti u zatvoru. Ako nisi reci zašto je dionica toliko pala.
Jel tako teško odgovoriti? Ali argumentirano.
[/quote]
daj se urazumi malo covjece kakav info kakav zatvor…
TREND JE DOWN ,,JEL TI PRATIS STO SE U SVIJETU DESAVA ????????????
jesam stavio graf sa targetom cca 90 kn ,,JESAM
i sto se sad cudis ????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



kota od 100 kn pada ,,pitanje je dana…ne bacajte se pred padajuci nož

a zašto treba pasti? da ti kupiš po 100 kn pa prodaš po 120 ?
ako kojim slučajem i padne na 100 kn, pozivam peyu i sve ostale da napravimo branu na 105 kn da ne može porasti i da ostaneš ovdje zakopan godinu dana kao što si sada u Ingri pa ćemo vidjeti dal ti se drukanje isplatilo [bye]
a dal će pasti na 100 kn to ćemo tek vidjeti, ako braniteljski fond ne bude prodavao po ovim cijenama onda neće biti niti pada (makar ni to nije neka količina 10.000 komada što imaju)
[/quote]


target LKRI a vidim tamo se netko i postavio [shocked]

lojtra loris 23-24 11.2011 ,,,jel dovoljno ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ekipa, kaj se brinete? Pogledajte drugi i treći mjesec 2009. godine i onda pogledajte što je dalje bilo. Isto je izgledalo kao da nema sutra, a neki su lijepu lovu na tome okrenuli. Budite pametni i skupljajte polako ako imate s čim.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close