LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ici ce to i ispod 90 kn, pogotovo ako kvartalno izvjesce bude lose.

LUKA RIJEKA D.D./REDOVNA DIONICA LKRI-R-A

Najnovije stanje;

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 54.177 0,91 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,72

ja čekam da veliki prodavač pljusne par tisuća komada po kupnji i rasturi bid kao neki dan na 110 kn pa ću tek onda u dokup..nekome se žuri van, a meni se ne žuri s kupnjom [cool]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


Razlika je što ću po 140 zaradit manje, ali sam utrošio manje energije i prostora.

Ti si živce i zdravlje valjda našao na cesti. [huh]


Ici ce to i ispod 90 kn, pogotovo ako kvartalno izvjesce bude lose.

Ako??? Misliš KAD.
Možda uljepšaju izvješće novcem od Jadranskih vrata, ali što se tiče poslovanja tu su sigurno minusi.
A i perspektiva je ne baš blistava. Neću pričati o pruzi, nego o znatnom usporavanju svih svjetskih gospodarstava što će se znatno odraziti na poslovanje brodara i naročito luka. Iz LKPC su to već priznali i najavili teškoće u poslovanju, ovdje još "sagledavaju situaciju".

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Šta se već odrazilo na cijeni LKRI,odnosno od padu sa 250 kuna na 103 kune po dionici.
Ljudi gdje je kraj vašem drukanju,i kolika bi trebala biti cijena da bi vi uopće kupovali i da li biste kupovali???????????????????????????

peyo

Nema neke brane na 100 kn. 2-3 paketa po 100 kom oko stotke…
Jača brana na 94 kn od 900 komada.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Nažalost,sa Ingre se prebacilo par trejdera i potpomognuti Zabom igraju igru kao i na INGRI.Scenarij je identičan.

peyo


Šta se već odrazilo na cijeni LKRI,odnosno od padu sa 250 kuna na 103 kune po dionici.
Ljudi gdje je kraj vašem drukanju,i kolika bi trebala biti cijena da bi vi uopće kupovali i da li biste kupovali???????????????????????????

Peyo oko moje pa ti me čitaš [smiley] [wink] [smiley]
A reko si da si me izignoriso
[embarass] [cry] [huh]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ SVIM IMAOCIMA LKRI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STRPLJEN -SPAŠEN.

peyo

Pa božić je,a i više nisi onako naporan,a danas ti se valjda omaklo.Mislim da si shvatio da se na forumu ne trguje.Ali sretno u svakom slučaju.Nemoj samo ponovo mjenjati avatar,to bi ti trebala biti pouka da si pretjerao.Sretan božić frende.

peyo


od padu sa 250 kuna na 103 kune po dionici.
Ljudi gdje je kraj vašem drukanju?

Zakon! [thumbsup]

New Report

Close