LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji ,eno vam 3 i kusur tisuće komada u deset kuna na bidu i to u 24 naloga,a ima se i još samo dajte.Pa kad toliko ne valja zašto ne prodate i ne prepustite da taj teret i gubitak ne ponesemo na leđima mi koji to želimo.To je puno više od vaših zadanih 80 do 100 kuna.

peyo

Dužan sam ispriku frende amilo,ZABA je iskrcala 1600 komada.Ne znam šta bi rekao,ali velika je fijaka na ZSE.Mislim da ću ugasiti komp na jedno mjesec dana,otići na zimovanje i uživati sa obitelji.
Natrpao sam se ,pa kad krene krene.SRETNO SVIMA.

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02%
2. HZZO 484.780 8,11%
3. HZMO 214.196 3,58%
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURA… 167.080 2,79%
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17%
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 57.163 0,96%
7. JADROLINIJA 36.920 0,62%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25%
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17%
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11%
UKUPNO 5.368.835 89,78%

DANAS

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 55.563 0,93 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,75

peyo

objašnjenje za ovako brutalan pad, ako firma nije u inicijalnoj fazi stečaja ili čak nestaje iz realnosti,
daje naslutiti da je ovdje došlo do zakašnjele reakcije i da se na brzinu priprema platforma za uzletanje.
Blistavo poslovanje državnih firmi DDJH,PTKM,KOEI najvjerovatnije obuhvaća i LKRI.


objašnjenje za ovako brutalan pad, ako firma nije u inicijalnoj fazi stečaja ili čak nestaje iz realnosti,
daje naslutiti da je ovdje došlo do zakašnjele reakcije i da se na brzinu priprema platforma za uzletanje.
Blistavo poslovanje državnih firmi DDJH,PTKM,KOEI najvjerovatnije obuhvaća i LKRI.

ne, blistavo poslovanje ne obuhvaća LKRI. oni ove godine imaju odličan rezultat samo zato jer su dobili keš od stranog investitora koji je ušao u Jadranska vrata sa 50%, ali sami rezultati poslovanja LKRI su razočaranje….
evo, sad se iz novog top 10 vidi da je opet počela rasprodaja, dodatnih 1600 komada iskipano, a imaju još oko 55.000 komada

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Krenulo uljepšavanje portfelja,a nadam se da to vrijedi i za LKRI.


Dužan sam ispriku frende amilo,ZABA je iskrcala 1600 komada.Ne znam šta bi rekao,ali velika je fijaka na ZSE.Mislim da ću ugasiti komp na jedno mjesec dana,otići na zimovanje i uživati sa obitelji.
Natrpao sam se ,pa kad krene krene.SRETNO SVIMA.

Da, na dionici kreću zimske radosti, Supr G, spust….ko lavina…kada krene krene…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ja ću LKRI početi kupovati kad ovaj ZABA skrbnički rasproda još jedno 30.000-40.000 komada LKRI na burzi, a tad bi cijena mogla biti na oko 90 kn. to će biti dobar šoping [thumbsup]

@beero
ne prodaje, radi prijenos međuskladišnicom iz svog skladišta u skladište supsidijara po fiktivnoj cijeni.
Pokušaj kupit po nominiranoj cijeni otkrit ćeš da ne prolazi.
Tržišna cijene po kojoj će tebi dopustit kupnju biti će znatno veća.


ja ću LKRI početi kupovati kad ovaj ZABA skrbnički rasproda još jedno 30.000-40.000 komada LKRI na burzi, a tad bi cijena mogla biti na oko 90 kn. to će biti dobar šoping [thumbsup]

nema potrebe lovit padajuci noz prije toga

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
ti ćeš lovit rastući mač.


@inverter
ti ćeš lovit rastući mač.

kompa samo kupuj ko ti brani …pa vi ovdje lovite dno od 150 kn…na 90 kn cu razmislit o kupnji tek ….ako ne bude nikom nista…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nisam prorok da bi lovio dno, nemam prostora da čekam kupnju na 90 ili 109 ili 140 kad sam uvjeren da
će je testosteronci koji su je doveli do 90 isto tako vratit na 280. Razlika je što ću po 140 zaradit manje
ali sam utrošio manje energije i prostora.

New Report

Close