LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I tako su pred izbore unovčene nagrade podobnima………..bez obzira na cijenu ,daj šta daš ,samo da unovčim i više se ne vidimo.Ajme majko -jao onaj ko ga takvi vode bez obzira bili lijevi ili desni.Dobro da Lkri i postoji ,kao i puno naših debelo podcijenjenih dionica.

peyo

optimum fala na odgovoru i jasno je da postoji više pristupa analizi pojedine dionice i firme tako da sam sad još znatiželjniji kako če se razviti luka rijeka.
pozdrav i sretno [wink]

Na 250-260 kn LKRI nije bila baš povoljna kupnja, ali sad na 120 kn sasvim sigurno jest. Država je podijelila što je imala, rasprodaja je uglavnom pri kraju i kad se strah od raspada EU počne stišavati krenut će i naše dionice gore, još kad bi nova vlada napravila što treba i privatizirala firme poput LKRI, svima bi nam bilo bolje… a ekonomski stratezi koalicije najavljuju upravo to – privatizaciju svega osim HEP-a, šuma i voda! LKRI u to ne spada, što znači ubrzana privatizacija, možda već u prvoj polovini 2012. godine jer to je jedini način da se dođe do keša bez MMF-a jer jeftine kredite više nećemo dobiti….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Vidim da su se u prvih 10 smirili, ali nema nikakvih novosti s skupštine ?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/08oAcU7YUtKx67sj84yobQ==.pdf

kakve skupštine? zar nije trebala biti samo sjednica NO s uobičajenom tematikom (razmatranje poslovanja za prvih 9 mjeseci)…
[/quote]

Točno tako, ali dužni su zaključak prosljediti na ZSE ?
[/quote]

naravno da to moraju napraviti
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/maaC2wTDNujZw6QDYjVuoA==.pdf

kao što sam i rekao, obična sjednica NO, ništa posebno….
ono što je puno bitnije je da na izborima za 2 dana pobjeđuje koalicija na čelu sa SDP-om, a dobro je poznato da je Rijeka čvrsto uporište SDP-a, možda i najjače u RH… jedan od najvažnijih projekata u kojima će nova vlada pomoći Rijeci je razvoj željezničkog prometa prema Rijeci, a time će se znatno olakšati i ubrzati transport preko luke Rijeka

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Lijep i zelen tjedan,sa puno istresenih dionica,ask je jedno vrijeme bio ispod 7000 komada.Mislim da smo ranije ponudili ovakvu cijenu ,možda bi bilo prije istreseno,ali aj ga znaj.Svijet se smiruje,euro opstaje ,a LKRI je vrijeme da ode up,a dokle………vidjet ćemo.SRETNO.

peyo

Ovo ako i država istresa neide ispod.Napokon su ljudi shvatili,i čestitam svima koji su uhvatili dno.Vidjet ćemo do ponedjeljka da li ima kakve promjene u top 10.A da baš neko od nas toliki gubitak sam sebi radi- to sigurno nije.Da država istresa morali bi dati natuknicu hanfi,kao i LKPC……ostaju samo dobivene dionice na "daj šta daš"
Inače po mom mišljenju ,da nema ovakvog istresanja ubudalo bili bi na razinama od proljeća.SRETNO.

peyo

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.143 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 66.933 1,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,94

25.11.2011. Stanje

1.
REPUBLIKA HRVATSKA
4.307.143 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
HZZO
484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HZMO
214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D.
167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5.
HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D.
70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
66.933 1,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
JADROLINIJA
36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D.
10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D.
6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,94

02.02.2011. Stanje

Hvala prijatelju,znači promjene u top 10 nema……….ludi baš i nismo,znači ostaju pokloni.A i oni će kraju,nadam se uskoro.

peyo

Pa da niko iz Top deset nije prodao ni jednu dionicu,a kupljeno je dosta toga,pa da,neće više bit bagatelnih dionica LKRI.

Bravo,prekrasan završetak tjedna.Napokon malo veselja za sve.Ugodan vikend.

peyo

A evo danas i mene malo k vama (po 120). Riješio sam neke nelikvidne pozicije jučer i danas s dobrim plusom, a nisam još nikad do sada kupovao LKRI (iako sam ju svojedobno mjerkao), pa da eto malo vidimo kako će ova sastavnica crobexa "ploviti" u sljedećem razdoblju.

New Report

Close